A. Denizlispor kere haritasını masaya yatırdı

A. Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, zir çatı hocalarıyla benzeri araya gelerek, artık izlenecek defa haritasıyla ilişkin vukuf alışverişinde bulundu.

Haluk Ulusoy Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya Altaş Denizlispor Ustalık Direktörü Mesut Bakkal, Zir çatı Sorumlusu Ahmet Sebep ve zir yapı takımlarında fariza eden antrenörler katıldı. Kardeşçe havasında geçen toplantıda alt bina antrenörleri ile tanışan Mesut Bakkal, zir yapı ve istekli takımın bir elmanın iki yarısı gibi olduğunu söyledi.

“Koordineli olarak çalışmamız hedefe ulaşmamızın temelini oluşturacak”

Futbolda oyuncu yetiştirmenin, bugünden yarına lahzada serencam alınacak ayrımsız uzanım olmadığını tabir eden Mutlu Bakkal, “Hepimiz madun yapılardan yetişerek bugünlere geldik. Tıpkı oyuncunun yetişmesi amacıyla makul bir iş yöntemi, sabır ve ant gerekiyor. İyi sporcular doldurmak amacıyla kendimizi da sonsuz imar etmek zorundayız. Madun yapıların başarısı istekli takıma, kulübün idari ve finansal başarısına bile bire bir paralellikte yansıyor. Daima namına kendinizi geliştirmenizi ve bu gelişiminize bağlı namına dolgunca birey ve gür sporcu yetiştirmenizi tavsiye ediyorum. Belirlenen plan ve izlence çerçevesinde ve koordineli kendisine çalışmamız hedefe ulaşmamızın temelini oluşturacak” dedi.

Altaş Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, toplantıda antrenörlerin düşün ve fikirlerini da dinledi. – DENİZLİ

Share: