Arabayla takip ettikleri ana ve kızı tokatlayarak hastanelik ettiler…O anlar kamerada

Arabayla strateji ettikleri ana ve kızı tokatlayarak hastanelik ettiler…O anlar kamerada

Kızının arkadaşına hareket durumunda saffet yaptırdığı gerekçesiyle çıkmaz ortasında dövüldü

O anlar asayiş kamerasına yansıdı, çarpma şüphelileri azade bırakıldı

BURDUR – Burdur’dahi benzeri kurumda sekreter ve saffet elemanı adına çalışan eş ile kızı, iş çıkışı araçla izlem ederek evlerinin uğrunda çarpma edildikleri iddiasıyla şikayetçi oldu. Darp yadigâr ise düzenlilik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Olay, 17 Meyan Cumartesi günü saat 20.30 sularında Burdur Yenimahalle 42013 sokakta meydana geldi. Kızı ile aksiyon namına günahsızlık yapmaya revan Gülbiye Cesuroğlu, işi bittikten sonraları evine giderken kendilerini araçla strateji eden E.B. ve Ş.A. tarafından darp edildi. Asayiş kamerasına da yansıyan görüntülerde arkalarından yanaşan tıpkısı açar çıkmaz ortasında duruyor ve isminin E.B. olduğu öğrenilen sevimli araçtan inip Gülbiye Cesuroğlu ve kızının yanına giderek tartışmaya başlıyor. Henüz sonraları tartışmanın büyümesiyle esas ve kızı zedelenmek etmeye başlıyor. Çatışma sırasında araçtan isminin Ş.B. olduğu öğrenilen karı inerek Gülbiye Cesuroğlu ve kızına saldırıp cenk sırasında yere düşen Gülbiye Cesuroğlu’nu yerde tekmeliyor. Gülbiye Cesuroğlu ve kızını darp fail E.B ve Ş.B mahallelinin toplanmasıyla görüngü yerinden kaçarak uzaklaşıyorlar. Aldığı darbeler sonucu olay durumunda bayılan Gülbiye Cesuroğlu mahallelinin 112 Evgin Uzanım Merkezi’ne olgun vermesiyle gelen ambulans vasıtasıyla hastaneye kaldırıldı. Burnunda ve parmaklarında kırıklar olduğu belirleme edilen Gülbiye Cesuroğlu kızı ile gelişigüzel darp raporu alarak şikayetçi oldu.

Olay ile ilgilendiren izah yapan Gülbiye Cesuroğlu, “Yanımda staj eden, ayrımsız zamanda kızımın arkadaşı olan kız bize oturmaya süzülmek istediğini söylemişti. Tığ birlikte saflık düzenlemek için iş adına gideceğimizi söyledik. O dahi, tığ dahi gelebilir miyiz dediklerinde ego bile bitmiş dedim. Tığ gelişim yerindeyken kızın halası Ş.B. geldi. Bana taşlama ederek kızlara kovanlık yaptırdığımı, öz işini kendim yapmam gerektiğini söyledi. Ego dahi açıklamamı yaparak öz işimi kendim yapıyorum füru eş oldukları için bizimle süzülmek istediler bu yüzden geldiklerini beyan ettim amma karı taşlama etmeye bitmeme etti. Henüz sonraları hisse senedi yerindeki düzenlilik personeli olan bacanak Ş.B.’ye “Yeğenlerinizi aldıysanız yarar mısınız?” diyerek onları dışarıya çıkardı. Eş bunu hazmedemeyerek damadı olduğunu öğrendiğim E.B. ile birlikte bizi arabayla strateji ettiler. Sokağımıza girdiğimizde de bizi tekme tokat çarpma ettiler. Komşumuzun güvenlik kamerası seçme şeyi çekti. Ego bilincimi kaybetmişim, hastanede açtım gözümü. 7-8 zor atmış kibir kemiğim ve parmaklarım kırılmış. Suçumuz günahımız olmadığı halde bu durumdayız. Kız çocuğu sonuçta tıpkısı molekül yapmadık, her olayımız bile olmadı. Kız de bizi sevdiği üzere yanımıza geliyordu. Ama bizi zedelenmek ederek hastanelik ettiler. Ağız Dalaşı sırasında E.B. çocuklarımız ile alışkınlık etmenizi istemiyoruz dedi. Ben bile beyefendi tığ çağırmıyoruz ayrıntılar özlük geliyor, ben de kimseye hulul diyemem, evime mevrut misafiri kovamam dedim. İşaret ve mutedil parmağımda çatlaklar var. Kibir kemiğim karın makul bozgun. Geçmiş banal ayrımsız müdahale ile düzeltmeye çalıştılar ancak olmadı. Cerrahi Müdahale olmam gerektiğini söyledi doktor. Psikolojimiz doğrusu alt-art oldu. Çocuğuma vurdular, dudağı patladı. Ego çocuklarımı yalnız başıma büyüttüm, kimsenin ezmesine cevaz veremem” dedi.

Ayrıca Gülbiye Cesuroğlu, “Mağdur olduk, işimiz aksayacak. Ego biricik maaşla etkin, iki yavru okutan aynı anneyim, eşim yok. Gerekenin yapılarak suçluların cezasını çekmesini istiyorum. Bunu benzeri doktorun, bir ekol müdürü yapabiliyorsa tıntın insanları çok görmüyorum. Kadına takat o büyüklüğünde arttı ki kadınlar bitiyor artık. Erkekler savunmasız kadınlara pekâlâ ahali kaldırabiliyorlar, öldürebiliyorlar. Söz Gelimi daha yeni Denizli’birlikte bacı arkadaşımız öldürüldü. Bunlara imdi dur denmesini istiyoruz. Ego şu asıl birey güvenliğimden korkuyorum. Hariç çıkmaya üstelik korkar oldum. Gerekenin bir dakika önce yapılmasını istiyorum açıklamasında bulundu.

Konu ile ilgilendiren yerine güvenlik birimleri aracılığıyla sormaca bitmeme ediyor.

Share: