Ayak Topu: Tarım Türkiye Kupası

Ekincilik Türkiye Kupası’nın 3. eleme turu, erte yapılacak 8 maçla başlayacak.

Türkiye Ayak Topu Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, karşılaşmaların programı şöyle:

Erte:

13.00 Kasımpaşa-Kullanılmamış Sazak İdmanyurdu (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Serik Belediyespor- Batman Petrolspor (Serik İsmail Tanrı)

14.00 Altay- Efeler 09 (Alsancak Mustafa Denizli)

14.00 Ankaraspor- Pazarspor (Stadı daha açıklanmadı)

14.00 Manisa FK-Amberçay Eynesil Belediyespor (Inançlı Özkasap)

15.00 Çaykur Rizespor- Boyabat 1868 (Çaykur Didi)

17.30 Yukatel Kayserispor- Alagöz Ana Ortaklık Iğdır FK (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Paha Arpalık)

20.30 Adana Demirspor- Adıyaman FK (Yeni Adana)

19 Ilk Teşrin Çarşamba:

13.00 Weecoins Kırklarelispor-52 Orduspor FK (Kırklareli Atatürk)

13.00 Silahtaroğlu Vanspor FK- Elazığ Karakoçan FK (Van Atatürk)

14.00 Bucaspor 1928- Artvin Hopaspor (Yeni Buca)

14.00 Kırşehir FK-İskenderunspor (Kırşehir Ahi)

14.00 Anagold 24Erzincanspor- Uray Kütahyaspor (13 Gücük Ay Şehir)

14.00 Baynet İnşaat Balıkesirspor- Yeşilyurt DÇ Ofspor (Balıkesir Atatürk)

14.00 Altınordu-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Stadı elan açıklanmadı)

14.00 Uşakspor- Gümüşhane Sportif Cerrahi Müdahale (Yardımcı 1 Ilkgüz)

14.00 Eşin Group Nazilli Belediyespor- Arnavutköy Belediyespor (Nazilli İlçe)

14.00 Göztepe-Karbel Karaköprü Belediyespor (Gürsel Aksel)

14.00 Adanaspor-Orduspor 1967 (Yıpranmamış Adana)

14.00 Altaş Denizlispor- Ayvalıkgücü Belediyespor (Denizli Atatürk)

14.00 Çorum FK- Esenler Erokspor (Çorum Şehir)

14.00 Etimesgut Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Ankara Keçiörengücü-Diyarbekirspor (Aktepe)

14.00 Şanlıurfaspor- Karaman FK (Şanlıurfa 11 April)

15.00 Boluspor- Fethiyespor (Bolu Atatürk)

17.00 Yılport Samsunspor- Muş 1984 Muşspor (Yıpranmamış 19 Mayıs)

19.00 Atakaş Hatayspor- Düzce Pencere Düzcespor (Kullanılmamış Hatay)

21.00 Galatasaray- GMG Kastamonuspor (Nef)

20 Teşrinievvel Perşembe:

13.00 Gençlerbirliği- Niğde Anadolu FK (Eryaman)

14.00 Tuzlaspor- Bursa Yıldırımspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

14.00 Menemen FK-Bulvarspor (Menemen İlçe)

15.00 Bakir Malatyaspor-BC Group Dert 1970 (Yıpranmamış Malatya)

17.30 Bitexen Giresunspor- Amasya FK (Çotanak)

20.30 Gaziantep FK- Sarıyer (Kalyon)

Share: