Başkanı Savran 15 Temmuz Mahallesinde vatandaşlarla benzeri araya geldi

Nevşehir Belediye Reisi Dr. Mehmet Savran, 2023 yılında gerçekleştirilecek altyapı ve üstyapı yatırımları amacıyla 15 Temmuz Mahallesinde incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Sarban, Selen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Akarsu ve Kanalizasyon Müdürlüğü ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ekiplerince, 2023 yılı envestisman programı çerçevesinde yapılacak enfrastrüktür ve üstyapı çalışmaları için 15 Temmuz Mahallesinde incelemelerde bulundu. Yanında Şehremaneti Başbuğ Yardımcısı Ersin Erol ile gelişigüzel mahalleyi gezen ve say yapılacak alanları yerinde gören Savran, mahalle sakinleri ve esnaflarla da bire bir süre kardeş kardeş etti. 2022 yılında uray ekiplerinin enfrastrüktür ve üstyapı çalışmalarında tarihi bire bir rekora imza attığını kaydeden Deveci, 2023 yılında da bire bir gayretle çalışmalarını sürdüreceklerini vurguladı.

Deveci; “Uray namına az çok eli nimetli tıpkı yılı geride bırakıyoruz. Şimdiden 2023 yılında yapacağımız yatırımları belirleyerek yeni tıpkı emek takvimi oluşturuyoruz. İnşallah gelecek sene içerisinde mahallelerimizdeki birçok eke problemi çözerek kentimize kullanılmamış parklar ve yeşil alanlar kazandıracağız” dedi. – NEVŞEHİR

Share: