Batman’da öğrencilerin, öğretmenlerine getirdiği hediyeler gülümsetti

Batman’üstelik mevcut Çevrimova İlkokulu öğrencileri, 24 Son Teşrin Öğretmenler Gününde öğretmenlerinin köydeki organik ürünleri ihsan etti. Hazırladıkları hediyeler ile okula mevrut öğrenciler öğretmenlerine tandır ekmeği, yoğurt, benzen, peynir, saksıda çiçek ve patik kabilinden köye katışıksız çeşitli lokal hediyeler verdi.

CANLI TAVUK HEDİYE ETTİ

Öte yandan aynı öğrencinin öğretmenine enerjik tavuk hediye etmesi sosyal medyada gündem oldu. Kameraya yansıyan o anları binlerce gönül izledi.

“GELEN HEDİYELER BAMBAŞKA”

Aldığı hediyeler ile ilişik açıklamalarda bulunan İlkokul öğretmeni Ayşenur Doğan, “Çevrimova köyünde öğretmenlik yapıyorum, daha geçmiş eksantrik okullarda de muallimlik yapmıştım, farklı farklı hediyeler gelmişti ama köyden mevrut hediyeler alelacayip. Ego hayatımda ilk kez aynı deli dolu tavuk ödül aldım, muhtelif yerel mahsulat geldi. Annelerimizin hazırladığı patikler, kolyeler, yemeniler ve bunlar bizim amacıyla haddinden fazla eşsiz buradan altın öğrencilerime bulunmaz velilerime zevalsiz teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Share: