Bile Bile yaralamadan aranan karanlık kurnaz aracılığıyla yakalandı

Aksaray’da isteyerek cerh suçundan aranan ve için 3 sene 9 ay mukannen dam cezası bulunan can kurnaz ekiplerince yakalanarak gözaltına makbuz. Kaknem çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgiye göre, Aksaray İl Kurnaz Komutanlığı, yasa dışı faaliyetleri olan gönül ve örgütleri belirlemek, cürüm ve kabahatli bağlantılarını ortaya görmek ve faillerinin yakalanarak adli mercilere teyit edilmesini icat etmek için yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor. Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı doğrultusunda yürütme edilen işler çerçevesinde aranması olan İsmail T. (26) isimli şahsın Topakkaya beldesinde olduğunu tayin fail kurnaz ekipleri, düzenlediği operasyonla İsmail T.’yi yakalanarak gözaltına aldı. Bilerek yaralama suçundan 3 yıl 9 kamer mukannen kodes cezası mevcut koca çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İl Uyanık Komutanlığınca yapılan bağlanmış açıklamada, “Vatandaşlarımızın hayat ve yiğitlik ortamında yaşaması, ilimize düzenlilik ortamının sağlanması amacı ile huysuz ve faal çalışmalarımıza kesintisiz demeden kesintisiz adına devam edilecektir” denildi. – AKSARAY

Share: