Burdur’da karı ve kızının sokakta darbedilmesi kameraya yansıdı

Burdur’da bir kadın ve kızının sokakta iki can yoluyla darbedilmesi güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Kızıyla evlerine giderken 17 Aralık’ta sokakta darbedilen Gülbiye Cesuroğlu, kaldırıldığı Burdur Ululuk Hastanesi’ndeki tedavisinin peşi sıra taburcu edildi.

Cesuroğlu, gazetecilere, kovanlık görevlisi adına çalıştığı kuruma staj amacıyla mevrut bire bir öğrenciye günahsızlık yaptırdığı gerekçesiyle öğrencinin yakınları marifetiyle darbedildiğini öne sürdü.

Aynı mahallede oturdukları stajyer öğrencinin kızıyla yoldaş olduğunu, bundan yağlık duruluk mesafe evlerine geldiğini tamlayan Cesuroğlu, o ahit da kızıyla günahsızlık düzenlemek amacıyla gittikleri hisse senedi yerine söz konusu stajyerin da geldiğini anlattı.

Cesuroğlu, stajyerin okul müdürü olduğunu öğrendiği halasının çalıştıkları yere gelip yeğenine sililik yaptırdığı gerekçesiyle kendisine taşlama ettiğini öne sürdü.

Güvenlik görevlisinin kadını hariç çıkardığını nâkil Cesuroğlu, “Karı oradan kovulduğunu fikren bunu hazmedemedi. Bilahare bizi arkamızdan sokağımıza kadar izleme ettiler. Avrat ve Antalya’da diş hekimi olduğunu öğrendiğimiz damadı, araçtan inip yanımıza gelerek küfredip, bizi tekme tokat darbettiler.” diye niteleyerek konuştu.

Gözlerini hastanede açtığını tamlayan Cesuroğlu, burun kemiğinin ve iki parmağının kırıldığını anlattı.

Psikolojisinin madun eğin olduğunu dile getiren Cesuroğlu, “Günlerdir aldığım darbelerden ortalık ağrılar çekiyorum.” dedi.

Cesuroğlu, Antalya’da yaşadıklarını öğrendiği şüpheliler E.B. ile Ş.A. karşı polise şikayette bulunduklarını kaydetti.

Sokaktaki düzenlilik kamerasına yansıyan görüntülerde, Cesuroğlu ve kızının arkasından gelen kişilerin aynı müddet sonraları anne ve kıza saldırması, yaşanan arbeden sonraları saldırganların olay yerinden uzaklaşması ve Cesuroğlu’nun yere yığılması vadi alıyor.

Share: