Canlılık altyapısı ve tevzi şebekesi ihaleleri

Malatya’da zindelik altyapısı ve tevzi şebekesi yapım işi ve Yozgat’ta erdemli gerilim (YG) ve vahim gerilim (AG) ruh şebekesi imal işi için ihaleye çıkılacak.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilanlara bakarak, Tarım ve Orman Bakanlığının itimat desteği ve Girişimci Astronomi Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak Malatya Yazıhan Besi Tarıma Dair İhtisas Birleştirme Sanayi Bölgesi alanına ilgili, altyapı ve canlılık dağıtım şebekesi imal işi, ünite kıymet esası ve birim fiyatların seçme biri üzere flört etmek amacıyla işin tümüne indirim gerçekleşmek suretiyle, “vabeste reaktif öneri ahiz” usulü ile münakasa edilecek.

Sadece yerli isteklilerin katılabileceği tenkis, 2 Kasım’da saat 10.00’da Tarım ve Orman Bakanlığı Ekincilik Reformu Umumi Müdürlüğünde yapılacak.

Ayrıca Yozgat’ta YG ve AG zindelik şebekesi imal işi amacıyla ihaleye çıkılacak.

Buna göre, Uran ve Teknoloji Bakanlığının emniyet desteği ve Girişimci Heyet Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak Yozgat’taki Fuat Oktay Tevhit Uran Bölgesi alanına ilgili, YG-AG elektrik şebekesi imal işi, ünite denk esası ve vahit fiyatların değme biri amacıyla lakırtı etmek için işin tümüne iskonto artmak suretiyle, “mecbur reaktif öneri kabul etme” usulü ile ihale edilecek.

Sadece evcil isteklilerin katılabileceği eksiltme, 1 Kasım’da saat 10.00’da Sanayi ve Uygulayım Bilimi Bakanlığının yeni bakım binasında gerçekleştirilecek.

Share: