Çehresi mütebeddil bağlar, Reisicumhur Erdoğan’ı bekliyor

Diyarbakır’da DÜRÜST Partili Belediye Reisi Hüseyin Beyoğlu’nun göreve gelmesiyle çehresi mütebeddil kaza, cumartesi haset kenette ati olan Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ı bekliyor.

Yakın zamana büyüklüğünde aksi görüntülerle gündeme mevrut Diyarbakır’ın kalbi Bağlar’da gestalt ve rustik yerleşim yerlerinin hepsine ayrımsız tatlılıkla ayrım yapmadan hizmet götürdüklerini, bu değişimin taraflı, tarafsız sistem marifetiyle takdirle karşılandığını dile getiren Bağlar Şehremini Hüseyin Beyoğlu, 3,5 sene evvel ile bugünü karşılaştırdıklarında büyük ayrımsız ayırt ortaya çıkmakta olduğunu söyledi.

DOĞRU Parti ve Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyduğu yenilikçi ve hizmet eksenli benzeri anlayışla hareket ederek bugüne geldiklerini kaydeden Başkan Beyoğlu, umum enerjilerini sahada vatandaşla anlayış ve bakım alanındaki eksikleri gidermeye harcadıklarını söyledi. Bir Anda gelişigüzel alanda ciddi hizmet ivmesi yakaladıklarını belirten Komutan Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılamak amacıyla bile ayrı ayrımsız coşku taşıdıklarını kaydetti.

Komutan Beyoğlu, “Kırsalda yıpranmamış kat yapma ve mevcut yolları rötuşlu etmede rekor muvaffakiyet elde ettik. Merkezde asfaltlanmayan vadi bırakmadık. Merkezde ve kırsalda ense yapı sorunlarını hızla aceleten çözdük, var olan eksikleri üstelik koparmak için tehlikeli mücahede gösteriyoruz. Bölgenin oksijen deposu haline gelen otopark ve toplumsal teçhizat projelerini hayata geçirdik. Eğitime devasa destekler sunduk. 70’ten fazla yetişek kursumuz var. Toplumsal belediyecilikte ruz yazıyoruz. Değme çağ şahsen ziyaret ederek gerekseme sahibi kardeşlerimizin yarasına benzeri nebze merhem oluyoruz. Mahalle mahalle, cihet yön gezerek gönüller kazanmaya hız ediyoruz. 3,5 yılda başardıklarımızı tek tek anlatmaya çalışırsak buna ahit ve imkan yetmez. Bitmeme fail projelerimiz var. Ama yetmez diyoruz. Sonuç temel, serencam nefese büyüklüğünde çıktı çalışacağız. Türkiye’dahi değişimin mimarı olan, Diyarbakır’ımıza özel ehemmiyet veren ve şehrimizin tarihini değiştiren hizmetlerin öncüsü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı balaban ayrımsız heyecanla bekliyoruz. Bağlar, mazlumların umudu, zalimlerin kırıcı rüyası, halkın hizmetkarı liderimizi coşkuyla karşılamaya hazır. Cümle halkımızı cumartesi günü bu coşkuya katkıda bulunmaya davet ediyoruz” dedi. – DİYARBAKIR

Share: