CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan curcuna ve konserlerin fesih edilmesine tepki: Anca kafanıza bakarak yasaklayamazsınız

Türkiye’nin yeryüzü şişman müzik festivalleri beyninde vadi düzlük ve bu yıl 1-4 Ilkgüz günleri beyninde ikincisi düzenlenecek olan Milyon Fest Fethiye, Muğla Valiliği eliyle fek edildi. Bu festivalin üstelik fesih edilmesiyle toplumsal medyada serencam aylarda Türkiye’birlikte halel edilen konser ve festivaller ruzname oldu.

SONUÇ 4 AYDA İPTAL EDİLEN 14. ORGANİZASYON

Türkiye’da sonuç 4 ayda; Eskişehir Anadolu Fest, Niyazi Koyunca Pendik Konseri, Zonguldak Kozlu Mizik Festivali, Munzur Küktür ve Natür Festivali, Kazdağı Ekoloji Festivali, Gökçeada Meryem Anne Panayırı, ODTÜ Ilkbahar Şenliği, Muş Stabil- Eksiksizlik Alp Konseri, Aynur Doğan Bursa ve Kocaeli Konserleri, Payitaht Hars Yolu Festibali Miae Konseri, Hükûmet Merkezi Hars Yolu Festivali Aleniyet Malikian Konseri, Apolas Lermi Denizli ve Bostancı Konserleri ve son kendisine Milyon Fest Fethiye muhtelif nedenler gösterilerek bozma edildi.

VALİLERİ UYARIYORUM: BOYNUMUZU EĞECEĞİZ Mİ ZANNEDİYORSUNUZ?

İptal kararlarına reaksiyon gösteren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Valileri uyarıyorum; öyle kafanıza bakarak gençlerin eğlenmesini yasaklayacaksınız, biz hepimiz birlikte boynumuzu eğeceğiz mi zannediyorsunuz?” dedi.

“MİLYONLARI KARŞINIZDA BULACAKSINIZ, ŞAKŞAKÇILIK YAPMAYIN”

Sözlerini sürdüren Kılıçdaroğlu, “Yok anca doyumluk. Konser yasaklamaya devam ederseniz, milyonları karşınızda bulacaksınız. Şakşakçılık yapmayın, devletin valisi olun. Devletin!” dedi.Share: