Daikin, R32 Soğutucu Akışkanlı VRV bağırsak ünite üretimine başladı

Daikin, Türkiye pazarında tıpkı ilk olan R32 frijider akışkanlı VRV bağırsak ünitesi FXMA-A serisinin üretimi ile çıtayı yukarıya taşıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya bakarak, Türkiye’da ilk defa Daikin’in Sakarya Hendek’teki fabrikasında üretilen FXMA-A serisi, çevreci özelliklerinin yanında erdemli feyiz değerleriyle bile dikkati çekiyor.

Ürün, LEED-BREEAM yeşil sertifika başvurusu düzenlemek isteyen yatırımcı firmalar için pozitif nokta kazandırabilecek bire bir çöz vahit modeli namına da öne çıkıyor.

Yüksek duruk basınçlı kanallı, R32 akışkanlı VRV çöz ünite olan FXMA-A serisi 5,6-14,0 kW soğutma sığa aralığında fonksiyon gören FXMA-A, FXMA50A, FXMA63A, FXMA80A, FXMA100A ve FXMA125A modelleriyle bitiren ile buluşuyor.

Cihazın oylumlu bire bir özelliği olan düşük CO2 eşdeğerine erbap R32 buzdolabı akışkanlı bu nişane, düşük küresel ısınma potansiyeli ve faziletkâr erke verimliliğini müşterilerinin ve yatırımcılarının beğenisine sunuyor.

200 Pa’a kadar faziletkâr dış duruk basınç müstelzim çizgi uygulamalarının yapıldığı otel, ofis, lokanta ve toplantı odası kabilinden erdemli düzlük içeren mekanların iklimlendirilmesinde tercih sebebi olan FXMA-A serisi, elan bağan çetin tüketimiyle tasarruf dostu benzeri nişane olarak kabul görüyor.

Aynı sisteme entegre edilmiş dinç çekicilik girişi bulunan çöz birim, mülhak ayrımsız havalandırma cihazı gerekmediğinden kurulum maliyetini üstelik azaltıyor. 625 mm tahammül gücüne eş standart beledi tefcir pompası, esnekliği ve kurulum hızını zait benzeri çeşni kendisine öne çıkıyor.

FXMA-A serisi, opsiyonel aksesuar yerine verilen online controller ile uzaktayken birlikte kullanım kolaylığı sunuyor. Sülale beyinli otomasyon küşayiş yüzü ile bütünleşmiş edilebilen alet, opsiyonel olarak Amazon Alexa yahut Google Asistan üzerinden online ve sesli taharri imkanı dahi veriyor.

Bununla alay malay, opsiyonel adına Madoka kumandada mevcut haftalık zamanlayıcı fonksiyonu ile günlük veya haftalık yerine temas zamanda ısıtmaya yahut soğutmaya başlayacak şekilde ayarlanabiliyor.

Kızılötesi açıktan kumanda ile dahi (Madoka kablolu alarga kumanda ile birlikte kullanılması zorunlu) çöz vahit uzaktan çalıştırılabiliyor. Kablolu alarga kumanda ile ESP’yi tahvil imkanı ve ahretlik havası hacminin optimizasyonu sağlanıyor.

Daikin FXMA-A serisi iç üniteler, LEED-BREEAM yeşil şehadetname başvurusu beğenmek isteyen yatırımcı firmalar amacıyla pozitif fakül kazandırabilecek aynı çöz vahit modeli kendisine öne çıkıyor.

R32, daha düşük toptan ısınma potansiyeli, CO2 eşdeğerinin bağan olması ve yüksek mutluluk sağlaması nedeniyle şehadetname başvurusu yapacak projeler amacıyla ülküsel ayrımsız çözüm oluşturuyor.

Bu noktada iddialı ayrımsız hareket ortağı olan Daikin, kullanıcılarını amaçlarına ulaştırmak üzere inovatif ve çevreci ürünleriyle ayırt yaratmaya devam edecek.

Share: