Denizli haberleri | Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne ‘Büyükşehir’le Geziyorum’ ödülü

DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi, AK Parti Evcil Yönetimler Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Evcil Yönetimler ve Gençlik Projeleri’ yarışmasında ‘Büyükşehir’le Geziyorum’ projesi ile bergüzar aldı. Denizli Büyükşehir Şehremini Osman Zolan ‘Genç Belediye’ ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, SELIM Fırka Evcil Yönetimler Başkanlığı’nın düzenlediği ‘Yekpare Bana Bakarak Bilgisizlik Festivali’nde, ‘Büyükşehir’le Geziyorum’ projesiyle ‘Genç Uray’ ödülünü almaya doğruluk kazandı. DOĞRU Öğür Domestik Yönetimler Başkanlığı’nın, Ankara Payitaht Kavim Bahçesi’nde ‘Gençlik ve Yerel Yönetimler’ temalı düzenlediği Birlik Bana Göre Bilgisizlik Festivali başladı. Festivalin açılışına katılan Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan ‘Yerli Yönetimler ve Toyluk Projeleri’ konulu yarışmanın ödüllerini verdi. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ‘Büyükşehir’le Geziyorum’ projesi ile ‘Genç Uray’ ödülünü Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldı.

Zolan, Reisicumhur Erdoğan’dan bir el elan bergüzar almanın kendileri için ayrı aynı öz saygı, onur ve bahtiyarlık olduğunu belirterek “Bilgisizlik bizim gözbebeğimiz, geleceğimiz. Denizlili gençlerimizin haddinden fazla sevdiği ve nazik ayrımsız memnuniyet duyduğu ‘Büyükşehir’le Geziyorum’ projemiz ile dürü almaya doğruluk kazandık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden aldığımız bu ödülü yekpare Denizlili gençlerimize ödül ediyorum, hoş uğurlu olsun” dedi.Denizli Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir’le Geziyorum projesi ile özellikle üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler, beyaz cennet Pamukkale ilkin doğmak üzere Denizli’nin tarihi, kültürel ve natürel zenginliklerini görerek, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin şehre kazandırdığı yatırımları inceledi. Geçen haziran ayında ilki tamamlanan projeye Denizli genelindeki 74 okuldan kısaca 4 bin mektepli katılırken, çoluk çocuk proje kapsamında Büyükşehir Şehremini Osman Zolan ile üstelik buluştu.

Share: