DÜRÜST Fırka, 2023 seçimlerine müteveccih teşkilat çalışmalarını hızlandırdı

SELIM Tümen, 2023 seçimlerine müteveccih kayran çalışmalarına çabukluk verdi.

DÜRÜST Parti’den yapılan açıklamaya bakarak, Cumhurbaşkanı ve DOĞRU Fırka Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ülke gezileri ve açılış törenlerine katılımı devam ederken DOĞRU Tümen teşkilatı saha çalışmalarını hızlandırıyor.

Bu kapsamda ramazan ayı ve yaz döneminde dokunaklı bir düz çalışması eden memleket ve kaymakamlık teşkilatı, eylül ile bakir aynı çalışmanın startını verdi.

YANLIŞSIZ Fırka, bakanlarından milletvekillerine, mülk başkanlarından mahalle temsilcilerine büyüklüğünde tamlık kadrolarıyla 2023 seçimlerine akıllıcasına sahada vatandaşla çöz içe olacak. Bu süreçte 20 yıldaki hizmetler vatandaşla paylaşılacak, talep ve beklentiler dinlenilecek.

AK Tümen Umumi Eşkal Düzenleme Başkanlığının eş güdümlü ettiği himmet kapsamında bakanlar, AK Öğür MKYK üyeleri ve milletvekilleri 81 memleket ve 973 kaymakamlık teşkilatı aracılığıyla düzenlenen programlara katılacak.

Mesai yapılacak illere, mıntıka illerin milletvekilleri birlikte görevlendirilerek düzlük programlarında vatandaşla aracısız aheste angajman sağlanması hedefleniyor.

Temaslar kapsamında esnaf ziyaretleri ile tatmin önderleri ve Sivil Cemiyet Kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla toplantılar düzenlenecek.

Engelli ve yaşlıların birlikte gazi ve martir aileleri ziyaret edilerek “Kontak ve beraberlik içerisinde Cumhuriyetin 100. yılında Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Halk İttifakı’nın diri ayrımsız şekilde seçilmesinin önemi” anlatılacak.

Diğer siyasi partilerden AK Fırka’ye katılanlara, il başkanlıklarında düzenlenecek organizasyon buluşmalarında “aldatıcı geldin” denilerek törenle rozet takılacak.

Partinin esbak yöneticileriyle istişareler devam edecek

Partide, 8 Eylül’bile YANLIŞSIZ Fırka Genel Başkanvekili Binali Saika ve Düzentileme ve Toplumsal Düzenlilik Bakanı Vedat Bilgin’in katılımıyla Antalya’da, 9 Eylül’dahi SELIM Öğür Umumi Başbuğ Yardımcısı Vedat Demiröz ile Belde, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanı Hedef Kurum’un katılımıyla Aksaray’da, 10 Eylül’bile bile SELIM Öğür Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un katılımıyla Van’da düzenlenen düz çalışmaları farklı illerle devam edecek.

Sahadaki adlar, DÜRÜST Fırka’nin elan eski il ve kaymakamlık başkanları ve milletvekilleri ile tıpkı araya gelerek seçim sürecine ilgilendiren istişarelerde bulunmayı sürdürecek.

Share: