DÜRÜST Öğür Taşova İlçe Başkanlığı Genişletilmiş Sedir Toplantısı yapıldı

YANLIŞSIZ Öğür Taşova İlçe Başkanlığı Genişletilmiş Meclis Toplantısı yapıldı.

AK Fırka Amasya Saylav Hasan Çilez, ilçedeki benzeri dernek salonunda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Türkiye’birlikte 2018 yılından sonradan sağlam çokça dava yaşandığını söyledi.

Kovid-19 salgınından sabredip kurallara uyarak kurtulduklarını belirten Çilez, “Bu süreçte sizlerle da bir araya gelemedik. Devamında dünyada konuşu tıpkı kriz oluşmaya başladı. Enflasyonist ağırbaşlılık seçkin tarafı kasıp kavurmaya başladı ve ülkemiz de bundan nasibini aldı.” dedi.

Türkiye’nin aut politikası ile ait bile değerlendirmede kâin Çilez, “Yunanistan birilerinin doğal gaz vermesi ile şımarmaya başladı. Türkiye’nin kuşkusuz bire bir güce eriştiğini hepimiz biliyoruz. Kuzeyde tıpkısı yıldırı devleti katiyen kurulmayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğu sürece ve Topluluk İttifakı’nın gücü ile terör devletinin, çıyanlık şebekesinin orada hakeza tıpkı tekstil içerisine girmesine asla müsaade vermeyeceğiz. Birilerine karşın masanın etrafında 6 değil, 16 olsalar dahi cevaz etmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Toplantıya AK Fırka İl Başkanı Ekrem Dip, AK Öğür Taşova İlçe Başkanı Tekin Sobacı ile partililer katıldı.

Share: