Ege Bölgesi Kariyer Fuarı’na 2023’te PAU¨ ev sahipliği yapacak

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda geçtiğimiz yıl İzmir’de düzenlenen Ege Bölgesi Kariyer Fuarı (EgeKaf), 2023 yılında Pamukkale Üniversitesi sülale sahipliğinde Denizli’de gerçekleştirilecek.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda geçtiğimiz sene Iye Üniversitesi sülale sahipliğinde İzmir’de planlı Iye Bölgesi Kariyer Fuarı (EgeKaf), 2023 yılında Pamukkale Üniversitesi ile Denizli’de gerçekleştirilecek.Konu ile ait açıklama yaparak müjdeyi veren Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, “Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi eliyle yapılan derinti ile bildirilen EgeKaf 23’e karı sahipliği ika görevimiz, üniversitemiz, şehrimiz ve Ege Bölgesi için doğru hayırlı olsun. Böylesi prestijli benzeri etkinliğe ocak sahipliği fırsatını üniversitemize sunan Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Sıhhatli Atay ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. EgeKaf 23’e ev sahipliği ika hedefimizde bizleri destekleyen Denizli Valimiz Ali Fuat Çalak ilkin olmak için Denizli Büyükşehir Belediye Reisi Osman Zolan, Denizli Endüstri Odası Başkanı, Denizli Tecim Borsası, Denizli Ticaret Odası Başkanı Misyon Erdoğan’a teşekkürü aynı takanak bilirim. Ayrıca EgeKaf 22’de üniversitemizi boydak bırakmayan, EgeKaf 23 amacıyla bizden desteklerini esirgemeyen Denizli iş dünyasına, akademik ve yönetimsel personelimize motivasyonları ile bizleri güçlendiren öğrencilerimize şükranlarımı sunarım. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinatörlüğünde EgeKaf 23’ün tekmil hissedar üniversiteleri, Denizli evcil yönetimleri ve aksiyon dünyası ile teşrikimesai zarfında Denizli’miz üzere heybetli benzeri etkinliğe imza atacağımızdan eminim. EgeKaf 23’ün üniversitemize, Denizli’mize ve Ege Bölgemize kalburüstü olmasını diliyorum” dedi.

EgeKaf 23’de bir nice aktiflik yapılacak

23-24 Gücük Ay 2023 tarihinde düzenlenmesi planlanan Veli Bölgesi Kariyer Fuarı (EgeKaf 23) Ege Bölgesi’nin darülfünun gençliğini hareket dünyası ile bire bir araya getirecek. Fuarda telaki atölyeleri, seminerler, paneller, içtimai etkinlikler, söyleşiler, mektepli odaklı mukavemetli çok eğitim bilimi, workshop çalışmaları, sempozyumlar hazırlanması planlandığı açıklandı. – DENİZLİ

Share: