Eğitim-Ayrımsız-Sen Sivas Ofis Başkanı Akman yeniden göreve arzulu oldu

Yetişek-Ayrımsız-Sen Sivas 1 Nolu Yazıhane Başkanı Halil İbrahim Temiz, göreve yeniden iştahlı olduğunu açıkladı.

Sendika binasında basın açıklaması yapan Bozulmamış, yazıhane başkanlığı seçiminin 15 Ekim’birlikte yapılacağını söyledi.

Görev sürecinde yaptıkları çalışmaları anlatan Saf, hizmet binası satın aldıklarını, uzuv sayısını artırdıklarını, teşvik ve öğretmenlik patika kanunu ait icraat yaptıklarını belirtti.

Yeniden göreve arzulu olduğunu rapor eden Akman, “Sendikamız seçme sürecine girmiştir. Tekmil Türkiye’bile olduğu kabilinden ilimizde de bu sürecin kontak, el birliği ve el birliği hukukuna kötülük vermeden, hizmette yarış anlayışıyla sürdürüleceğine inancım tamdır. Bu noktada biz üzerimize düşen seçme çeşit sorumluluğu namına getirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Seçimlerin kırnak olmasını murat eden Bozulmamış, şunları kaydetti:

“Rahmetlik Mehmet Akif İnan’ın fikirleri ışığında üyelerini ötekileştirmeyen, kuşatıcı, değme şeyden önemlisi samimiyet ve vakfe sendikacılığının devamı hesabına birbirleriyle kenetlenmiş erinçli teşkilatın devamı için, ben değil biz anlayışının devamı üzere, faal tıpkısı teşkilat ve bağlanak beraberlik için Terbiye-Tıpkı-Sen 1 Nolu Büro başkanlığına yeniden namzet olmaya değişmeyen verdik. Tam üyelerimizden destek bekliyoruz.”

Share: