Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Dumandağ, Muş TSO Başkanı Koç’u musahabe etti

Elazığ Tecim Borsası Başkanı Mehmet Uca Dumandağ ve beraberindeki heyet, Muş Ticaret ve Uran Odası Başkanı Erdal Antrenör’a okşayıcı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyete dile getiren Çalıştırıcı, üyelere daha bereketli bakım sunu yerine istişarelerde bulunduklarını söyledi.

Elazığ Ticaret Borsası ile sürekli diyalog halinde olduklarını tamlayan Belletici, şunları kaydetti:

“Üyelerimizin sorunları ile yakından ilgileniyorlar ve lazım desteği sağlıyorlar. Muş’ta temsilcilikleri bulunduğu amacıyla üyelerimizin dilek ve önerileri konusunda hassasiyet gösterdiklerini biliyoruz. Önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde da uzlaşma ortamında fiilen üyelerimize, kentimize, bölgemize ve ülkemize daha iyi bakım sunu gayreti ortamında olacağız. Bu açıdan heyete teşekkür ederim.”

Elazığ Ticaret Borsası’na kayıtlı olan üyelerin henüz bol bakım almaları üzere çaba gider ettiklerini belirten Dumandağ ise “Bugün Muş Ticaret ve Endüstri Odası’na leziz olsun ziyaretinde bulunduk. Buradaki üyelerimizin umumi durumunu görüştük. Bu dönemde alay malay evire çevire çalışmalar hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Üyelerimize, Muş Ticaret ve Sanayi Odası’na ömre bedel olmasını dilek ediyorum.” diye konuştu.

Share: