Eskişehirspor kullanılmamış sezonda de taze futbolcular ile savaşım edecek

Kulüp olarak güzelce aynı düzlem yakaladıklarını rapor fail Eskişehirspor Beceri Direktörü Cüneyt Biçer, “Sene içerisinde herkesin hedeflediği bir yasakçı var, fakat önceliğimiz bu grubu tıpkısı arada oynatıp yaptıkları işten esenlik almalarını sağlamaktır” şeklinde konuştu.

Yaklaşık ayrımsız kamer ilk göreve başlayan Eskişehirspor Beceri Direktörü Cüneyt Biçer; futbolcular, maharet takım ve diğer pakt çalışanlarının iyice benzeri düzlem yakaladıklarını anlatım etti. 20 Orak Ayı tarihinden itibaren süreli kendisine evolüsyon sarfiyat ettiklerini tamlayan Biçer, ekibin zihayat olmasına rağmen benzeri o büyüklüğünde tecrübeli olduğunu dile getirdi. Camianın akıbet 2-3 yıldır boğuk bire bir durumda olduğunu nâkil Biçer, sporcular hesabına keyifli ayrımsız topluluk ortaya çıkarmaya çalıştıklarını aktardı. Yıl içerisinde Eskişehirspor amacıyla herkesin hedeflediği bire bir yasakçı olduğunu ileten Biçer, “Önceliğimiz bu grubu tıpkı arada oynayabilmek ve yaptıkları işten esenlik almalarını icat etmek” dedi.

“Baskı bir takım fakat bunu kolaylaştırmak bizim elimizde”

Eskişehirspor taraftarının hem sekilik yerine hem de ülkenin evvel gelen kulüplerinden biri olduğundan bahseden çalıştırıcı Cüneyt Biçer, “Beklenti ediyorum ki sırtımıza o gücü alıp yolumuza devam edeceğiz. TFF 3. Lig, genel namına mücadelesi haddinden fazla erdemli bir öbek yerine görülüyor. Deplasman şartları zordur. Ancak çöz sahamızda oynayacağımız maçlar itibarı ile üçüncü ligde bir nice takımın göremeyeceği benzeri stadyuma ve ambiyansa sahibiz. Bu şartlara kadem uydurarak hareket etmeliyiz. Print ayrımsız grup ancak bunu kolaylaştırmak bizim elimizde” şeklinde konuştu.

“Yıpranmamış ayrımsız çalkantı getirecektir”

Türkiye Ayak Topu Federasyonu vasıtasıyla denenecek eskimemiş play-off sistemi için düşünlerini tabir eden Teknik Yönetmen Biçer, konu ile dayalı namına sözlerine şöyle bitmeme etti:

“Sistemin ligi heyecanlandıracak bölümleri var kadar görünüyor. Ancak gelişmemiş aksaklıklar birlikte çıkabilir diye düşünüyorum. Örneğin, tıpkı mızıka final maçına ikinci olan topluluk dikme katıldığında başka gelen takımlar; cezalı olan oyuncusunu oynatabilecek mi oynatamayacak mı vb. onlara yaklaşmak geçişsiz. Bu konuda birkaç fark yapılabilir. Belki bile olmayacaktır bilmiyorum fakat hepimize bakir aynı kasırga getirecektir.” – ESKİŞEHİR

Share: