Esmer yollarında genişlik

Yağız yollarının yapım, hizmet ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde okkalı gidilmesi, trafik belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün sefer durumu bültenine göre, TEM Otoyolu’nun Selimpaşa Kavşağı- Mahmutbey Gişeleri bölgesinde üstyapı yenileme çalışmaları devam ediyor. Bu nedenle her zaman 22.00-06.00 saatlerinde otoyolun Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım özge istikametten iki yönlü sağlanıyor.

Ankara- Konya yolunun Gölbaşı şehir geçişi 4-6. kilometrelerinde köprü genişletme ve üstyapı restorasyon çalışmaları sebebiyle Ankara-Konya istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala farklı istikametten iki cepheli sürdürülüyor.

Çanakkale- Balıkesir yolunun 9-17. kilometreleri, köprü bakım ve tamir çalışmaları zımnında trafiğe kapatılacak. Bu kesimde ulaşım mütenavip güzergah adına Müstecap-Habipler istikametinden gerçekleştirilecek.

Seydişehir-Akseki yolunun 33-37. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma kontrollü müsaade veriliyor.

İzmir- Pınar Otoyolu’nun 4-6. kilometrelerinde (Güzelbahçe- Urla kavşakları) ekolojik köprü imal çalışmaları sebebiyle İzmir istikameti esen şeridi trafiğe kapatıldı. bahis konusu kesimde muvasala ikinci ve üçüncü şeritten bitmeme ediyor.

Sinop- Boyabat yolunun 51. kilometresinde köprülü uç yapım çalışmaları nedeniyle erişim kontrollü sağlanıyor.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Yıldız-Pozantı Güney kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde genleşme derzi bakım ve tamir çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Sivas-Kangal- Gürün ayrımı yolunun 48-54. kilometrelerinde asfalt yüzeysel istila çalışmaları cihetiyle sürücülerin gidiş geliş bel ve işaretçilerine özen etmeleri gerekiyor.

Bingöl- Zinde yolunun 0-43. kilometrelerindeki heterojen kesimlerde yapım çalışmaları nedeniyle erişim kontrollü bitmeme ediyor.

Ermenek-Mut yolunun 18-19. kilometrelerinde (Çamlıca mevkisi) imal çalışmaları zımnında muvasala kontrollü sağlanıyor.

Share: