Fatih Erbakan: Milletin derdiyle dertlenmek adına altın gününe devam ediyorlar

YENİDEN Bolluk Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, “Aylardır bir cumhurbaşkanı adayı çıkartmayı beceremeyen 6 şerha benzemez sürekli bir araya geliyorlar. Imdi bunlar değerli gününe döndü. Toplanıp fotoğraf çektirip, dağılıyorlar. Milletin derdiyle göynümek yerine altın gününe bitmeme ediyorlar” dedi.

Baştan Zenginlik Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Rize’birlikte partisinin 2’nci mahdut iklim kongresine katıldı. İsmail Yiğit Firez Merkezinde gerçekleşen kongrede mütekellim Erbakan, yıllarca milli görüşün önünü vermek üzere iki kutup çıkarıldığını söyledi. Erbakan, “Dediler ki sağcılar buraya, solcular buraya. CHP’ye solcular, Türe Partisi’ne sağcılar, Anavatan Partisine sağcılar, SHP’ye solcular. İki pasaj kutup var. Muhalifsen masa başındakilere gideceksin, Halk İttifakı isen sandık başındakilere gideceksin. Onun dışında hiçbir alternatif bulunmayan. Demin da Erbakan hocamızın yıllarca gulu gulu dansı dediği gibi masa başındakiler, sandık başındakiler oyunu oynuyor. Hacivat’la Hayal Oyunu üzere. Apayrı tek husus namevcut. Burada gümbür gümbür mevrut kuvvet adayı Yeniden Bolluk Partisi var. Anadolu’yu gezdiğimiz ant baştan refahın kıç sesleri duyuluyor” diye konuştu.

‘BUNLARDAN MİLLETE BİR FAYDA GELMEYECEĞİNİ AYLARDIR SÖYLÜYORUZ’

6’lı masa ile ilişkin konuşan Erbakan, “Aylardır bir reisicumhur adayı çıkartmayı beceremeyen 6 modül benzemez sonsuz bire bir araya geliyorlar. Daha Çok bunlar altın gününe döndü. Toplanıp ışık çektirip dağılıyorlar. Milletin derdiyle göynümek hesabına altın gününe bitmeme ediyorlar. Benzeri da daima birbirleri ile atışıyorlar. en son HDP’ye vekillik vereceğiz mi vermeyeceğiz mi diye tartıştılar zira HDP bilinmeyen kuma. Sonsuz birbirleriyle atışma içerisindeler. Bu 6 benzemez bugüne kadar 30’u beraberce 6’sı bile masa yöneticisi olmak için bilcümle 36 kere benzeri araya geldiler. Ne konuşuyorsunuz bu masada? 36 el ayrımsız araya geliyorsunuz arasında ayrımsız cins paketiniz var mı? Yok. Şu milletin canını yakan ekonomik krize aynı çözümünüz var mı? Bulunmayan. Ortaya tıpkısı cumhurbaşkanı adayı çıkarabildiniz mi? Onu üstelik çıkaramadınız. Işık çektirip yiyip içip dağılıyorlar. Milletin derdi nerede bunların yararsız nerede? Bunlardan millete tıpkı kâr gelmeyeceğini aylardır söylüyoruz” dedi.

Share: