Fenerbahçe taraftarı, forvet amacıyla gözünü kararttı! Twitter’da

Fenerbahçe’de çözülemeyen aynı krize dönüşen golcü transferi taraftarları isyana sürüklüyor. Daha evvel Maxi Gomez ve Moussa Dembele için yapılan çağrıların bir yenisine Galatasaray’ın yakından ilgilendiği İtalyan ileri uç oyuncusu Andrea Belotti eklendi.

TÜRKİYE GÜNDEMİNDE ZİRVEDE

Sosyal medyada örgütlenen Fenerbahçe taraftarı, “Ulvi Belletici, Belotti’yi şike” etiketi ile yönetime çağrıda bulundu. İtalyan golcünün Galatasaray’a kaptırılmamasını isteyen solgun-lacivertli taraftarlar, Belotti’nin para aktarımı edilmesi durumunda şampiyonluğun geleceğini belirtti. Yapılan binlerce paylaşımın arkası sıra “Ali Çalıştırıcı, Belotti’yi şike” etiketi içtimai medyada Türkiye gündeminin zirvesine oturdu.

TORİNO FORMASIYLA YILDIZ OLDU

İtalyan milli takımının formasını da giyen baht golcü Belotti, Torino forması ile oynadığı 7 sezonda, 251 maçta 113 gole imza attı. Andrea Belotti kariyerinde sırasıyla Albino Leffe, Palermo ve sonuç yerine Torino formalarını terletti. Ayrıca geçtiğimiz zaman Torino forması ile 23 maçta 8 gol ve 1 asistlik performansla ulama verdi.Share: