Futbolcu Wayne Rooney’ın kaçamak yaptığı seksi kadının serencam havai

Geçtiğimiz günlerde spor dünyasında yeni benzeri seks skandalı patladı. Skandalın kahramanı ise İngilizlerin son yıllarda yetiştirdiği arz şişman golcü Wayne Rooney. Wayne Rooney,  Laura Simpson adlı bir zihayat kadınla geçirdiği kaçamak gecenin arkası sıra alkollü dil kullandığı üzere gözaltına alınmıştı.

Wayne Rooney

31 yaşındaki evli topçu Wayne Rooney,  Laura Simpson adlı dinç kadınla geçirdiği gecenin arkası sıra,  Cheshire’daki evine dönerken, alkollü ayrımsız halde aracının başında yakalandı.

İngiltere’üstelik, Everton’un baht futbolcusu Rooney’ın bu yeni hainlik skandalının pırtlak vermesiyle gazeteler Laura Simpson ‘ın  peşine düştü.

Wayne Rooney’le yaşadığı ilişkinin ardından İngiliz basınına bomba kabil düşen  Laura Simpson ‘ın yeniden aşağıya eşkal değiştirdiği gözlerden kaçmadı.

İşte Laura Simpson’ın Before/After (Öncesi ve Sonrası) ‘ı;

Laura Simpson, al seksi mayosunu ökçeli pabuç ve simli tün çantası ile tamamlamış.

Plajda kameralara yakalanan o Laura Simpson, güya bu değil!

 Laura Simpson ‘ın tutunamayan ilişkiler sonrası kalıp değişimi geçmiş değil

Maraoune Fellaini

Bir yavru annesi Laura Simpson’ın adı daha evvel, Manchester United ‘lı Marouane Fellaini ile gündeme gelmişti. Manchester’ın sunma ünlü geceleyin klüplerinden biri olan Sakura’da tanışıp evine gittiği  Fellaini ile birlikte istediği ilişkiyi tutturamayan Simpson, o sıralar soluk olan saçlarını gün günden koyulaştırmıştı.

Laura Simpson

İngiltere’birlikte gözler  Laura Simpson’a çevrilse de; Wayne Rooney’mağara ihaneti da evvel değil. Rooney, daha önce, fuhuş sektöründeki tıpkısı kadınla alay malay olduğu için gündeme gelmişti.

Share: