İlçe Güven Müdürü Dr. Ulvi Özgan veda etti

Bilecik’in Osmaneli ilçesinden Edirne’ye tayin olan İlçe Emniyet Müdürü Dr. Yüce Özgan personeli ile vedalaşarak görevinden ayrıldı.

Duygu kırcı anların yaşandığı vedalaşma programında mütekellim İlçe Emniyet Müdürü Dr. Ali Özgan, 4 yıl birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarına teşekkürname etti. beherglas personeli ile tek tek mülaki helallik talip, çalışmalarında kolaylıklar dileyen Dr. Özgan, 4 almanak görev süresi süresince kendisine bindi olan mücahede arkadaşlarına ve Osmaneli halkına teşekkürname etti.

Güven Müdürü Dr. Özgan, konuşmasında, “4 yıl sizlerle gelişigüzel baş başa Osmaneli’nin varlık ve refahı üzere savaş ettik. Bu kavi iş koşulları sırasında verdiğiniz yardım ve üstün gayretlerden kontekst hepinize teşekkür ediyorum. Bu müddet içre birbirimize hakkımız eski olabilir. Ben hakkımı helal ediyorum, sizler bile hakkınızı helal ediniz. Sizlerle var oldum, imkansızları ve zorlukları sizlerle alay malay aştık. Bilcümle beraber aktif olduk. Bugünden sonra yolunuza bensiz bitmeme edeceksiniz. Bana inanıp güvendiğiniz ve bindi olduğunuz amacıyla çok teşekkürname ediyorum. Gene hepiniz hakkınızı helal ediniz. Allah’a gönül olun” dedi. – BİLECİK

Share: