İlçe güvenlik müdürüne veda yemeği

Çorum’un Osmancık ilçesinde görev yaparken eksantrik illere tayini sâdır İlçe Güvenlik Müdürü ve Kesim Gidiş Geliş Başkomiseri için veda yemeği düzenlendi.

Kırıkkale’ye tayini sâdır Güvenlik Müdürü Haluk Karslıoğlu ve Ankara’ya tayini sâdır Toprak Trafik Başkomiseri Uca Ark üzere Asya Tesislerinde ayrımsız veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine SELIM Öğür Çorum Milletvekili Oğuzhan Kayaç, Kaymakam Ayhan Akpay, Cumhuriyet Savcısı Muhammed Nimetullah Özer, Açıkgöz Komutanı Nuri Uyar, Güven Başöğretmen Vekili Ahmet Şuh, inanma mensupları ve alım amirleri katıldı.

Yemekte konuşan kaza Kaymakamı Ayhan Akpay, birlikte çalışmaktan bahtiyarlık duyduğu Karslıoğlu ve Cılız’a gittikleri yerlerde başarılar diledi. Osmancık’tan, çok iyicene duygularla ayrıldıklarını tamlayan Karslıoğlu ve Sıska’a onurluk verilirken Saylav Oğuzhan Kayaç’birlikte tıpkı enformasyon yaparak, Güvenlik Müdürlüğü’nün yıpranmamış hizmet binasında emeği olan Karslıoğlu’na teşekkür yazar binanın Cumhurbaşkanlığı Takip ve Bütçe Başkanlığı’nda önceki tam tenkis edileceğini söyledi.

Milletvekili Kaya, “Haluk Başmuallim seçkin şeyden evvel bereketli aynı polisti yani işini gani eden, sahada devletin duruşunu, devletin gücünü gösteren tıpkısı teşkilata sahipti ve arkadaşlarının sebebiyle birlikte bugüne büyüklüğünde çalıştı. İlçe Güvenlik Müdürlüğü inşaatının başlamasında kaymakam mir ve müdürümüzle bu arada çalıştık belli ayrımsız aşamaya geldi. Demin Cumhurbaşkanlığı Izleme ve Bütçe Başkanlığı’nda önce sırada ve ihale edilecek. Bin 700 metrekare tıpkı Inanma Müdürlüğünü ilçemize kazandırmış olacağız. Kendisinin bile emekleri çoktur bir nöbet daha kutlama ediyorum. Zira titiz ve görgüsüz çalışmasıyla projeye 100 metrekare henüz kazandırmıştır” dedi.

“Osmancık değişime, gelişime meydanda aynı kaza”

Konuşmasında “devletin dini, dili, siyaseti olmaz” diyen saylav Kayaç, “Osmancık değişime, gelişime peyda ayrımsız şehir. İnşallah daha güzel aynı kent olacak. Bilcümle çekicilik müdürlerimize bile teşekkürname ediyorum. Hep işini mucibince ve olağandan yapıyor. İnşallah hep bu arada henüz evire çevire amal yapacağız. Adaleti üretim anlayışımızın temeline koyarak, çevresini da ahlakla şekillendirerek, hiçbir ayrı gayrıya nöbet açmadan bizim anlayışımız bu. Kim işini bereketli yapıyorsa sunma gür emanet odur. Yani devletin dini, dili, siyasa olamaz, devletin dini, dili adalettir, onun üzere sizden birlikte beklentimiz bu yöndedir” ifadelerini kullandı. – ÇORUM

Share: