Isparta haberi! Erzincan TSO Divan Başkanlığına Katarakt seçildi

Erzincan Tecim ve Uran Odası (TSO) Meclis Başkanlığına Mehmet Yüksek Katarakt seçildi.

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası evvel sedir toplantısını gerçekleştirdi. Tecim ve Sanayi Odası Hizmet Binasında gerçekleştirilen toplantıya odanın 2 Ekim 2022’de yapılan aza seçimlerini kazanan 34 divan üyesi katıldı. Sedir toplantısına, önceki ahit Divan Başkanı Nejdet Akpınar başkanlık yaptı.

2 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirilen Iz Komiteleri ve Meclis Üyeleri aza seçimlerinin tamamlanmasının ardından Erzincan Tecim ve Endüstri Odası Meclisi; 13 Teşrinievvel 2022 Perşembe haset Meclis Salonunda bire bir araya gelerek kendi aralarında gerçekleştirdikleri seçim ile divan başkanı, sedir başkan yardımcıları ve sedir katip üyesini belirlediler.

Yapılan seçimlerde Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Sedir Başkanlığı görevine Mehmet Büyük Katarakt seçildi.

Divan Komutan Yardımcılığına Nejdet Akpınar ve Mualla Heves Evirgen, Sedir Katip Üyeliğine ise Selver Ciminli seçildiler.

Seçimlerin ardından istişare fail Erzincan Tecim ve Uran Odası Sedir Başkanı Mehmet Yüksek Aksu “Mufassal ve bayıltıcı ayrımsız seçim sürecini geride bıraktık. Önceki Patika Komitesi Üyelerimizin sonrada, Sedir Üyelerimizin takdiriyle önümüzdeki 4 yıl üzere odamıza, üyelerimize ve Erzincan’ımıza bakım etme görevini esasen üstlendik. Umum üyelerimize verdikleri destek, duydukları güven dolayısıyla teşekkürname ediyorum” dedi. – ERZİNCAN

Share: