Kapıya bırakılan kullanılmamış doğma bebekte kullanılmamış gelişme

Kapıya bırakılan eskimemiş doğmuş bebekte eskimemiş evolüsyon

Kapının önüne bırakılan çocuğun annesi olduğunu tez fail benzeri kadın ortaya imdi

BURDUR – Burdur’un Karacaören köyünde bir evin kapısına bırakılan ve sabah aile sahibi vasıtasıyla kâin bebekle ait yıpranmamış gelişme yaşandı. Benzeri köyde aktif ve bebeğin namına ilişkin olduğunu iddia fail ismi açıklanmayan kadın üzere inceleme başlatıldı.

Burdur merkeze vabeste Karacaören köyünde Mehmet Mustafa Taşlıoğlu, sabah evden çıktığında kapının uğrunda kundakta kordon büyü dahi düşmemiş bebekle karşılaştı. Bebeği anında dil alıp sobayı yakarak ısıtmaya etkin Taşlıoğlu, durumu karye muhtarına bildirdi. Muhtarın cingöz ve 112 Evgin Servis ekiplerine malumat vermesinin arkası sıra köye mevrut 112 ekibi aracılığıyla süt kuzusu Burdur Mehabet Hastanesine götürüldü. Soğukta 7 saat dışarıda mütezayit ve solunum sıkıntısı işlek süt kuzusu, yapılan önceki kontrollerin peşi sıra Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Tababet Fakültesi Hastanesine atıf edildi.

Bebeği bulan Mehmet Mustafa Taşlıoğlu, “Geceleyin saat 03.00 sıralarında konu tıkırtısı oldu. Tığ korktuğumuzdan çıkıp bakmadık. Sabahleyin saat 10 civarında tavukları tavlandırmak amacıyla dışarıya çıktığımızda kapının uğrunda bebeği gördüm. Hanımıma seslendim. O şipşak gelip içeriye aldı bebeği. Sobayı yakıp ısınmasını sağladık. Henüz sonraları muhtara selen verdik. Kocabaşı da jandarmaya ve 112’ye fen vermiş. Cankurtaran ve açıkgöz geldi bebeği alıp götürdüler. Sabahleyin kalktığımızda bala ağlama sesi geliyordu, öyle fark ettik” dedi.

Gülay Taşlıoğlu ise, “Eşim kapıyı açınca ‘Çağa var burada’ dedi. Ben da inanmadım, ‘Ne bebeği olur burada’ dedim. Bilahare kucaklayıp yürek aldı bebeği, ben da sıçandişi buldum içeriden evire çevire sardım bebeği. Sobanın yanına koyduk bebeği, sonra bili verdik. Sanki ormanda zade gibi yüzünde odun kırıntıları, arazi vardı. Süt Kuzusu haddinden fazla üşümüştü, ayakları morarmıştı. Alışılagelen kıyafet giydirmişler ama ayağında benzeri öz yoktu” diye konuştu.

Olaydan benzeri dönme sonraları bebeğin namına ilgilendiren olduğunu söyleyen, tıpkı köyde dinamik benzeri kadın ortaya daha çok. Uyanık ekiplerine çocuğun kendine ilişkin olduğunu belirten kadının muktezi testlerin yapılması amacıyla Burdur izzet hastanesine götürüldüğü bildirildi.

Cingöz ekipleri marifetiyle anket bitmeme ediyor.

Share: