Karabük’ten bodur gücük

İl Kafile Kurulu Toplantısı Ilbay Fuat Gürel başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Derinti Salonu’ndaki toplantıda, İl Kafile İdaresi Müdürü Osman Dorkaç yoluyla, ikamet, arsıulusal dulda, eğreti himaye, ağır aksak göç ve ahenk alanında yapılan çalışmalar üzerine Ilbay Gürel ile katılımcılara tike eşliğinde brifing yapıldı.

Güruh, kurul üyelerinin özlük kurumlarını ait konularda yaptıkları çalışmalar üzerine bilgiler vermesiyle sona erdi.

Toplantıya, Safranbolu Kaymakamı Şaban Arda Kalem, İl Kurnaz Komutanı Acayip Sim, İl Emniyet Müdürü Değer Yırtar, Karabük Belediye Başbuğ Yardımcısı Seher Berker, Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar, gelgel müdürleri ile kurul üyeleri katıldı.

Vali Gürel Öğlebeli Uran Sitesini görüşme etti

Vali Fuat Gürel, Öğlebeli Sanayi Sitesini musahabe ederek, esnafın Ahilik Haftasını kutladı.

Gürel, mülakat ettiği firmalarda, yetkililerden çalışmları karşı vukuf aldı.

Ziyarette, Tecim İl Müdürü Ferudun Karataş, KOSGEB Müdürü Serhat Etkili, BAKKA Karabük Koordinatörü Asude Aziz, Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldıray Saika, Servisçiler Odası Başkanı Hüseyin Tığ, Karabük Kahveci, Lokantacı, Otelci, Pastane, Fırıncı ve Bakkallar Odası Başkanı Fikret Aslan, Öğlebeli Mahallesi muhtarı Mustafa Akyürek ve Öğlebeli Endüstri Sitesi Kooperatif Başkanı Recep Başaran birlikte yer aldı.

Ilbay Gürel’e 19 Ilkgüz Gaziler Günü ziyareti

19 Eylül Gaziler Haset etkinlikleri kapsamında Türkiye Savaşçı Gaziler Derneği Karabük Yazıhane Başkanı Sebahattin Çorbacı, Türkiye Harp Malulü Martir Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Nihat Tığ ve dernek üyelerinden oluşan yıldız bilimi, Ilbay Fuat Gürel’i makamında görüşme etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Muavini Sezgin Küçüktepe’nin eşlik ettiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti tabir fail Gürel, devletin daim şehit aileleri ve gazilerin birlikte olduğunu belirterek, cemi gazilerin 19 Eylül Gaziler Günü’nü tebrik kartı etti.

Share: