Kişmiri yollarında durum

Esmer yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde okkalı gidilmesi, gidiş geliş belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün sefer durumu bültenine bakarak, Küçük Asya Otoyolu’nun Gölyaka- Düzce kavşakları 4-6. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, erişim sair istikametten iki cepheli sağlanıyor.

TEM Otoyolu’nun Hendek-Gümüşova kavşaklarındaki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 21.00-07.00 saatlerinde her iki taraf kesimler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşıma özge istikametlerden iki taraflı cevaz verilecek.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Yıldız-Pozantı Cenup kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde genleşme derzlerinin hizmet ve tamir çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple otoyolun Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, erişim kontrollü gerçekleştiriliyor.

Ankara- Niğde Otoyolu Kırşehir angajman yolunun 1-2. kilometrelerindeki imal çalışması nedeniyle erişim mukassem yolun bire bir bölümünden iki taraflı bitmeme ediyor.

Gümüşova-Düzce- Bolu yolunun 20-22. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle İstanbul-Düzce istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım sair istikametten iki taraflı sürdürülüyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 9-13 ve 22-31. kilometrelerindeki imal çalışmaları sebebiyle erişim bölünmüş yolun benzeri bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Sakarya- Bilecik yolunun 47-51. kilometrelerinde üstyapı bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle ulaşıma Sakarya istikametinden iki yönlü cevaz veriliyor.

Kastamonu-Ilgaz- Çankırı yolunun 71. kilometresindeki Ilgaz 15 Orak Ayı İstiklal Tüneli’nin bakım, onarım ve saffet çalışmaları dolayısıyla saat 18.00’e büyüklüğünde Kastamonu-Çankırı istikametindeki iyi tüpte muvasala tek şeritten sağlanacak.

Hopa-Borçka- Artvin yolunun 47-65. kilometrelerindeki 10 tünelde yapılacak hareketlilik-elektronik sistemi bakım ve tamirat çalışması cihetiyle 16 Eylül’e kadar 08.00-17.00 saatlerinde ulaşıma yegâne şeritten kontrollü izin verilecek.

Fethiye- Söğüt yolunun 0-9. kilometrelerindeki sathi kaplama çalışmaları zımnında sürücülerin gidiş geliş belen ve işaretçilerine özen etmeleri gerekiyor.

Share: