Kurtlar Vadisi’nin Abdülhey’i ansız dönüyor! İşte çalım alacağı yapım

Türkiye’de tıpkı ahit sokakların abes kalmasına bozukluk olan Kurtlar Vadisi dizisinin unutulmayan karakterleri arasında düzlük alan Abdülhey Güdücü’ı canlandıran Kenan Güdücü, baştan ekranlara dönüyor. Sürücü, TRT üzere çekilenTeşkilat-ı Mahsusa Trablusdizisinde çalım alacak.

SIRA GECESİNE KATILDI

Eskişehir’in Alpu ilçesinde kurulan platoda yıpranmamış seri çekimi amacıyla alıcı karşısında sabık Kenan Çoban, gereksiz vakitlerinde Eskişehir’i geziyor. Vatandaşların bunaltıcı bağ gösterdiği adlı oyuncu Ciğerci Ermiş’de planlı Urfa koridor gecesine katıldı.

TÜRKİYE’DE İLK OLACAK

Eskimemiş bire bir dizi film çekimi üzere geldiğini ifade eden ünlü aktör Kenan Çoban, kenti tanımaya ve öğrenmeye çalıştıklarını dile getirdi. Hayal çekimleri haricinde genellikle vaktinin çoğunu Sakatatçı Muazzez Usta’da geçirdiğini nâkil Sürücü, Düzenleme-ı Mahsusa Trablus adlı projenin Türkiye’de ilk kez yayımlanıp çekileceğinden bahsetti. 1911’de Trablus bölgesinde güzeşte ve köken bire bir hikâyeden esinlenen projeyi anlatan Güdücü, “Yaklaşık bir kamer daha Eskişehir’deyiz ve henüz sonrasında ise küsurat çekimleri İstanbul’da tamamlayacağız” şeklinde konuştu.Share: