Lüksemburg ve Faroe Adaları fiyaskoları sonrası Stefan Kuntz’un koltuğu sallantıda! İşte namına memul 7 teknik direktör…

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin Kuntz’a güvendiklerini ve yola beklemek istediklerini söylese üstelik, Alman antrenör kredisini tüketti.

7 ADAY VAR

Stefan Kuntz’un olası ayrılığında namına gelebilecek isimler ortada görmüş geçirmiş Türk ustalık adamlar bulunurken, daha evvel bu görevi üstlenmiş olan Fatih Kavram, Şenol Çağ ve Mustafa Denizli kabilinden deneyimli çalıştırıcıların adı yöre plana çıkıyor. Bu adlar dışında Raf Yalçın, Aykut Heybetli, Ünal Karaman ve Samet Aybaba’nın birlikte A Milli Mızıka beceri direktörlüğü amacıyla adı anılıyor.

Samet Aybaba

EN HADDINDEN FAZLA PIK ÇIKAN İSİM TERİM

Adı geçen adaylar beyninde henüz geçmiş A Milli Topluluk’bile maharet müdürlük özne Fatih Anlam, 133 nöbet sahaya çıkarak Kamer-yıldızlıların başında sunma haddinden fazla maça çıkan insan oldu. Daha önceki iki nöbet bu göreve getirilen Şenol Çağ ise, mecmu 82 karşılaşmada görev alarak Fatih Deyim’i izleme etti. Bire Bir diğer deneyimli çalıştırıcı Mustafa Denizli üstelik, 34 karşılaşmada takımın başında yer aldı.Share: