Manisa’daki trafik kazasında yaşamını yitiren taraftarın cenazesi defnedildi

Osmaniyespor taraftarlarını taşıyan minibüsün Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde devrilmesi sonucu hayatını kaybeden Erman Duygusal Artan’ın cenazesi, Hatay’ın Dörtyol ilçesinde toprağa verildi.

Osmaniye Ihtişam Hastanesi morgundan alınan Erman Fert Artan’ın (35) cenazesi, Hatay’ın Dörtyol ilçesindeki Çamlık Mezarlığı’na getirildi.

Karı ve Içtimai Hizmetler Osmaniye İl Müdür Muavini Yüce Kılıçkeser tarafından kıldırılan namazın ardından evli ve üç yavru babası Artan’ın cenazesi toprağa verildi.

Cenazeye, Artan’ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Osmaniye Vali Yardımcısı Yoksulluk Yılmaz ile Osmaniye Ilbay Yardımcısı vekili Amaç Muzaffer Çam, Osmaniye Uray Komutan Yardımcısı Mustafa Balkaya, Osmaniye Toyluk ve Spor İl Müdürü Sedat Acara, Osmaniyespor FK Başkanı Bülent Çenet, Karı ve Toplumsal Hizmetler Osmaniye İl Müdür Yardımcısı Hamit Ateşli ve değişik el ve ilçelerden mevrut taraftarlar katıldı.

TFF 3. Küme ekibi Osmaniyespor FK’nın taraftarlarını taşıyan minibüsün, 27 Kasım’da Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde devrilmesi sonucu 1 sevimli hayatını kaybetmiş, 9 kişi yaralanmıştı.

Share: