MHP Gaziantep Milletvekili Taşdoğan, üç aylık tatili ziyaretlerle değerlendirdi

MHP Gaziantep Saylav Ulvi Muhittin Taşdoğan, TBMM’nin üç mahiye tatili sahada ziyaretlerde bulunarak geçirdi.

Taşdoğan’ın ofisinden yapılan açıklamaya bakarak, TBMM’nin tatile girmesinin arkası sıra Hac vazifesini tamamlayıp Gaziantep’e mevrut Taşdoğan, daha bilahare Ankara’ya her an MHP Umumi Başkanı Kerem Bahçeli’yi musahabe etti.

Taşdoğan, bu ziyaretin ardından Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda seçim bölgesinde düzlük çalışmaları gerçekleştirdi.

İlçeleri dolaşan Taşdoğan, kaza başkanları ve öğür teşkilatlarının yanı sıra kaza, kaza müdürlüğü, mütenevvi kurumları ve esnafı ülfet etti.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başta koyulmak için birliğe mecbur birçok esnaf odasının taleplerini dinleyen Taşdoğan, hemşehrilerinin düğünlerine ve cenazelerine üstelik katıldı.

Ziyaret ettikleri yerlerde Topluluk İttifakının çalışmalarını anlatan Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması amacıyla iz odaları, uray başkanları ve bakanlıklarla iletişime geçti.

Taşdoğan, Gaziantep Nurdağı yolunun yapılacağı ve anne atılacağının müjdesini de verdi.

Taşdoğan, Bahçeli’nin talimatıyla düzenlenen “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Ifham ve Tenvirat Bitlis” programı kapsamında kamu ilçeleri gezerek Halk İttifakını anlattı. Taşdoğan, ayrımsız zamanda MHP vasıtasıyla 2023’e Akıllıca “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum’da düzenlenen mitinglere dahi katıldı.

Share: