NEVKART ile ödeme sistemine geçildi

Nevşehir’üstelik kent içi dolgun taşımada ödeme işlemi sona erdi. Bugünden itibaren vatandaşlar hususi el otobüslerinde vakit kaybetmeden NEVKART ile ifa yapabilecekler.

Nevşehir’dahi kent içi ulaşımda vatandaşlara şişman kolaylıklar sağlayacak olan NEVKART uygulaması başladı. Bugünden itibaren 5 ayrı ayrıca cümbüş gösteren hususi umum otobüslerini kullanacak olan yolcular ödemelerini nakit para namına NEVKART ile yapacak. Şehir içi toplu taşıma hizmetlerinden faydalanacak olan vatandaşlar kıygınlık yaşamamak üzere sunma kısa sürede kartlarını NEVKART As ve Dolum Bayilerinden almaları gerekiyor. Tekmil Anaç almak talip vatandaşlar, kartlarını 35 TL karşılığında aşağıda ölümlü ve adresleri mevcut işyerlerinden gerçekleştirme edebilir. Anaç sahipleri aldıkları parçalanmamış kartlara bakiye imla işlemlerini üstelik esasen bir işyerlerinden yapabilir.

Öğrenci, 65 yaş gövde, sakat, şehit yakınları, gazi ve gazi yakınları ise tenzilatlı ve başıboş kartlarını Atatürk Bulvarı üzerindeki Gülbahçe Parkı ve Nevşehir Hacı Bektaş Iye Üniversitesi Yaşam Merkezi (Darülfünun öğrencileri) içerisinde kâin NEVKART İşlem Merkezlerinden alabilecekler. Erkin ve İndirimli Bilgili alacak kişilerden müracaat sırasında kimlik ve ışık istenecek.

NEVKART işlemleri ile ilişkin iptila edilen cemi konular amacıyla vatandaşlar www.nevkart.com.tr adresini mülakat edebilecekleri kabil Nevşehir Belediyesi’nin 153 Çağrı Merkezi’ni arayabilecek. – NEVŞEHİR

Share: