Nevşehir Belediye Reisi Sarban vatandaşlarla bir araya geldi

Nevşehir Şehremini Mehmet Sarban, kentte yürüttükleri bakım anlayışının eş akıl ve müşavere ile gerçekleştirilerek sürdürüldüğünü söyledi.

Belediyeden yapılan yazılmış açıklamaya göre, Komutan Savran, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde vatandaşlarla tıpkı araya geldi.

Mahalle sakinlerinin irade ve önerilerini dinleyen Deveci, kenti henüz yaşanılabilir ve çağcıl tıpkısı arkaç taşıyabilmek için yatırımlara devam ettiklerini belirtti.

Söz verdikleri çalışmaları sunu gücük sürede tamamlayabilmek amacıyla gayretle çalıştıklarını vurgulayan Sarban, “Oluşturduğumuz iş takvimine makul kendisine uray birimlerimiz kamu mahallelerimizde güç tıpkı emek yürütüyor. Bir yandan enfrastrüktür yenileme çalışmaları yaparken benzeri yandan bile üstyapı çalışmalarını çabucacık üretiyor. Bunların yanı sıra terbiye, gençlik, kadın, belde üzere alanlarda üstelik projelerimizle bu kent için çalışmayı sürdürüyoruz. Umum bu çalışmaları yaparken toplumun yekpare kesimlerinin eleştirilerini dinlemeye ilgi gösteriyoruz. Kuma akıl ve müşavere ile hemşehrilerimize henüz iyicene hizmet sunabilmek üzere çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Share: