Nöbet Yılmaz: “Serencam biberli amma tığ oyundan ve mücadeleden memnunuz”

Altay Ustalık Sorumlusu Misil Yılmaz, skorun acı olduğunu amma önce karşılaşma üzere ortaya koydukları performanstan mutlu olduklarını söyledi.

Spor Makat 1. Lig’in açılış maçında Altay, mihman ettiği Samsunspor’a 2-0 aşınmış oldu. Maçın arkası sıra düzenlenen matbuat toplantısında Altay Teknik Sorumlusu Defa Yılmaz, maçı değerlendirdi.

Posta Yılmaz, “Maça erinçsiz başladık, Samsunspor henüz çalışkan başladı. Fakat bunu acele üzerimizden attık ve dengeyi sağladık. Golü yediğimiz dakikaya büyüklüğünde üstünlüğü da ele almıştık. Az Buçuk talihsizlik, biraz boyut hatasında gol oldu. İkinci yarı az buçuk henüz mebzul başladık oyuna. Çevrim ortada hocamızın yaptığı değişikliklerle daha konsantreydik. Özellikle duran toplarda birçok pozisyona girdik, karamboller oluşturduk. Maçın daha çok serencam bölümünde riske girerek kuartet defansa döndük ve tıpkısı forvet daha aldık oyuna. Az Buçuk enerjik olduk amma geride riziko almıştık. Kontrataktan ikinci golü yedik. İlk maç için son ateş ama tığ oyundan ve mücadeleden memnunuz. Teknik ve taktik namına yüreklerini sahaya yansıttılar. Önümüzdeki haftalar amacıyla az çok gani sinyaller verdiler. İnşallah mümasil zamanda yeni mevrut 2 arkadaşımızla beraber istediğimiz yere geleceğiz” dedi. – İZMİR

Share: