Onur Zerey’in ismi Timsah Park’ta yaşayacak

Geçtiğiniz aylarda afiyet sorunları sebebiyle hayatını kaybeden Bursa spor tribünlerinin yüzü sıcak taraftarı Haysiyet Zerey’in ismi Timsah Park’ta D4 nolu kapıya verildi.

Geçtiğimiz aylarda rahatsızlığı sonucu hayatını kaybeden Bursaspor’un sevilen taraftarı Onur Zerey ismi daha çok Timsah Park’ta yaşayacak. Yeşil-beyazlı tribünlerin koreografilerindeki başlangıç mimarı olan Onur Zerey’in ismi planlı tören ile Timsah Otopark Stadı D4 nolu kapıya verildi. Kapının açım törenine Başkan Ömer Furkan Banaz, yönetim kurulu üyeleri; Sinan Ökçe, Mehmet Zahit Yanar, Şaban Erkin, Zerey ailesi, Bursaspor Vakfı Başkanı Ulvi Ademoğlu ve taraftarlar katıldı.

Komutan Banaz’dan ‘Çocuk Kulübü’ müjdesi

Açılışta mütekellim Başkan Ömer Furkan Banaz, “Altın yâran, bugün bizler için çokça altın bire bir kardeşimizin ismini ölümsüzleştirmek üzere buradayız. Canan Öz Saygı Zerey’i sizlere anlatmama bittabi lüzumlu yok ancak bizler üzere önemini tavzih etmek isterim. Canan kardeşimiz bu mehabetli ongun uğruna; bulunduğumuz bu stadda gecelerce sabahlamış, elan ferah daha iyice amal çıkarabilmek amacıyla karış karış bu stadın her yerini ölçüp biçmiş, hatta sevdasına ailesini da katarak çokça balaban amal yapmıştır. Bursaspor’umuzun daha dolgunca konumlarda bulunması amacıyla projeler üretmiş herkes ile de bunları paylaşmaya duygusal atmıştır. Buradan müjdesini de yöneltmek isterim kim en büyük arzusu Yavru Kulübü ile ilgilendiren çalışmalarımızın serencam aşamalarına mevrut bulunmaktayız. Bursaspor ismini; cemi spor kamuoyu tarafından hayranlık ile izlenen koreografileriyle, toptan ölçekteki fikirleriyle, sunma önemlisi samimi Bursasporluluğu ile ahir dünyadan göçen kardeşimiz Saygınlık Zerey’i; inşallah burada tüm taraftarlarımızın göreceği benzeri noktada adını yaşatarak onurlandırmış olacağız. Kontak ve beraberliğimizin sürekli olmasını muhteşem Allahtan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı. – BURSA

Share: