Ortaköy’de takım elbiseli güvenlikler olağanüstü saçtı! 1’i avrat 3 sevimli dakikalarca darbedildi

8 Eylül Perşembe gecesi 01.30 sıralarında yaşanan olayda, Ortaköy’de adlı bir coşku mekanına mevrut biri eş 3 kişi, hususi güvenlikler yoluyla kalp alınmadı. Bunun üzerine çıkan tartışmada kalp alınmayan ayvaz, asayiş görevlilerinden birine esas attı. Yaklaşık 10 birey olan topluluk giyinik güvenlikçiler kelle atan kişiyle gelişigüzel yanındaki kişiyi ve kadını yere yatırıp tekme ve yumruklarla zedelenmek etti.

OLAY SANİYE SANİYE KAMERALARA YANSIDI

Daha sonraları bir nev sakinleşmeyen güvenlikler ellerine geçirdikleri sopalarla hem kadını hem dahi erkeği dokunaklı şekilde dövdü. Bazı asayiş görevlileri ise 3 kişiyi darp eden arkadaşlarına engel olmaya çalışsa üstelik muvaffakiyetli olamadı. Yaşanan olağanüstü anları mekanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

BİR SÜRE BILAHARE YINE GÖRÜNGÜ ÇIKTI

Bu olaydan ayrımsız süre sonraları coşku mekanı önüne mevrut silahlı takım ile güvenlikler arasında çekişme bundan sonra. Olayda silahla vurularak ciddi yaralanan tıpkısı güvenlik görevlisi hastaneye kaldırıldı. İhbar üstüne mevrut polis güçleri ekipleri anket başlattı.Share: