Reisicumhur Erdoğan’dan şaşırtı çağrı! Ekonomideki son gelişmeler ele alınacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, günce programının dışına çıkarak kurmaylarını sürpriz toplantıya çağırdı. Beştepe’bile mevcut Cumhur Reisi, konutundan ayrılmasının peşi sıra DÜRÜST Tümen Umumi Merkezi’ne geçti ve güruh saat 14.00 itibariyle başladı.

BAKANLAR VE UMUMI KOMUTAN YARDIMCILARI KATILDI

DÜRÜST Öğür’deki şaşırtı toplantının asıl ruzname maddesi iktisat ve intihap süreciyle ilgilendiren yaşanan gelişmeler. Toplantıya Tecim Bakanı Mehmet Muş kabil tutum alanındaki bakanların beraberinde DOĞRU Tümen Sözcüsü Ömer Polat, TBMM DÜRÜST Tümen Ekip Başkanı İsmet Yılmayan, Umumi Komutan Yardımcıları Hamza Acı, Dirimlik Kalem Erbabı ve Mualla İhsan Zor kabil makro esame katıldı.

FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPTILAR

Toplantıyla ilişik ilgi çekici benzeri başka detay ise hem kabinedeki isimlerin hem birlikte DOĞRU Fırka kurmaylarının benzeri araya ati olması. Reisicumhur liderliğindeki toplantıda bakanlar ve YANLIŞSIZ Partili kurmaylar ortada büyük konularda fikir alışverişinde bulunuldu.

GÜNLÜK PROGRAMINDA DÜZ ALMIYORDU

Diğer yandan toplantının Reisicumhur Erdoğan’ın günlük programında düzlük almadığı ve toplantı kararının dönem içerisinde alınarak bakanlar ve umumi komutan yardımcılarına iletildiği öğrenildi.Share: