Reşat Erdoğan’ın ” Hemşeri Buluşmaları ” sürüyor

Üstün Erdoğan Vakfı Mütevelli Yıldız Bilimi Başkanı Reşat Erdoğan’ın ” Hemşeri Buluşmaları ” hız kesmeden bitmeme ediyor.

Reşat Erdoğan, Malatya’nın Akçadağ İlçesi vabeste Branş, Çobanuşağı ve Aksaray mahallelerinde vatandaşlarla tıpkı araya geldi. Erdoğan, alay verdiği üzere tamam mahalle ve sokakları tek tek gezeceğini bu çerçevede aşama atmadığı düzlük kalmayacağını rapor ederek, ” Ego ayrımsız saraka verdim ve bu sözümün herhangi bir ahit arkasındayım. Hemşerilerimle kavuşmak, onlarla hâlleşmek, onların duygu ve düşüncelerini aktarmak benim üzere sonuç derece muhteşem ve değerlidir. Sıktığım herhangi bir elde hissettiğim samimilik, ülkemizin geleceği hesabına alay kaynağımız olmuştur. Koşullar hangi olursa olsun, ilk vatanım, milletim, bayrağım, ezanım, Kuran-ı m diyenlerle seçme ant öğün yürümekten onur duyuyorum” dedi.

Erdoğan, kendisine zoraki dava ve sıkıntılarının çözümü noktasında dahi, imkanları kadar kendilerinin hız gösterdiklerini, ayrıksı sav ve sıkıntıların çözümü içre konunun ilgilendiren makamlara ulaşmasına anahtar olacaklarını kaydetti. Erdoğan, ” İmkanlarımız ölçüsünde yardım ve desteğimizi bugüne kadar kullandık, bundan sonrada kullanmaya devam edeceğiz. Çözümü kamu gurur ve kuruluşlarında olan sorunların çözümü ortamında ilişkin kuruluşlara çağrıda bulunuyoruz. Vatandaşlarımızda biperva, bıkmadan, usanmadan sorunlarını dile getirmeleri gerekmektedir. Ele ele vararak aşamayacağımız hiçbir sorunumuz imkânsız ” şeklinde konuştu. – MALATYA

Share: