Şarkıcı Mustafa Sandal’dan Suriye’de yakılan Türk bayrağına dair sert sözler: Uğurlarında verilen yüzlerce şehit, harcanan milyarlarca dolar ve final

Suriye’nin kuzeyinde Özgür Suriye Ordusu’nun kontrolü altındaki Azez’birlikte cemaziyelevvel akşam ezanı tıpkı kol, direkte somurtkan olan Türk bayrağını yaktı. Saldırının görüntülerinin yayılmasıyla tepkiler dahi yanında geldi. Muvaffakiyetli hanende Mustafa Sandal dahi Türk Bayrağı’na yapılan kötü saldırıya sessiz kalmadı.

“BAYRAĞIMIZA UZANAN HADSİZ YABANCILAR”

Güdük sürede edilgi yaratıcı görüntüyü Twitter hesabından yayınlayan şarkıcı, “Uğurlarında verilen yüzlerce martir, harcanan milyarlarca dolar ve bitiş: bayrağımıza uzanan hadsiz başkalari! Kutsi bayrağımıza bu niyetlerle dokunanların sonu bilcümle bir olmuştur. Bilmiyorsanız anlatmayacağız. Yaşayıp göreceksiniz” diye kırıcı püskürdü. Sandal paylaşımına “Ülkemde mülteci istemiyorum” etiketini de ekledi.

TÜRK BAYRAĞI YAKILDI

Suriye’nin kuzeyinde meydan alan ve Bağımsız Milletvekili Suriye Ordusu’nun kontrolü altındaki Azez kentinde Türkiye karşıtı gösteriler yapılmaya başlandı Güzeşte akşam ezanı çekildiği sav edilen görüntülerde öfkeli bire bir grubun Türk bayrağını yaktığı anlar yer aldı. Sosyal medyada videonun yayılmasının peşi sıra onlarca kullanıcı yaşananlara reaksiyon gösterdi.

Bağımsız Suriye Ordusu’nun kontrolü altındaki Azez’de tıpkı grup, direkte asılı olan Türk bayrağını yaktı

Share: