Saylav Uygur: “Kadınlar el attıkları rastgele işte kudretli olacak güce sahiptir”

AK Tümen MKYK Üyesi Balıkesir Mebus Av. Sarih Uygur, Balıkesir’birlikte ilçe kaza mahalle mahalle Balıkesir’i gezerek kadınlarla aynı araya geldi.

Erdek, Bandırma, İvrindi ve Bigadiç ilçelerinde kırsal mahalle ziyaretleri eden Milletvekili Uygur, İvrindi’de üretimevi ziyaretinde etkin avrat işçilere, “Kadınlar ahali attıkları rastgele aha muvaffakiyetli olacak güce ashap. Yaptıkları herhangi bir işte kudretli olan, hem aile ekonomisine hem üstelik devlet ekonomisine katkı sağlayıcı kadınlarımızı tebrik kartı ediyor, kolaylıklar diliyorum” dedi.

DOĞRU Fırka Erdek İlçe Başkanlığı ziyaretiyle Erdek programına başlayan Mebus Sarih Uygur, kaza teşkilatıyla tıpkı araya gelip istişarelerde bulundu. Sonrasında Erdek Engelliler ve Özürlü Aileleri Tesanüt Derneği’ni musahabe etti. Cemiyet Başkanı Meliha Söğüt ve üyelerle dostça yazar taleplerini ve sorunlarını dinleyen Uygur, çözümü için ilgilendiren makamlarla görüştü. “Ilişik temas engeli komisyon” diyen Uygur, engellilerin ve ailelerinin gelişigüzel tamamıyla yanı sıra olduklarını söyledi, esnaf ve vatandaşlarla selamlaştı, çözme akıl sordu.

Erdek Zeytin Tarım Eş Kooperatifini müzakere fail Saylav Uygur, tarımsal faaliyetlerde mehabetli bire bir yere topluluk olan zeytin yetiştiriciliği faaliyetleri ile ilişkin kooperatif başkanı Abdullah Şenol ve yönetimiyle istişarelerde bulundu.

AK Fırka Bandırma İlçe Teşkilatıyla birlikte Fazlalaşan, Bakir Sığırtmaç ve Direkt mahallelerini dahi konuşma fail Mebus Uygur, kıraathane ziyareti, buğulanmış ve hasta ziyareti yaptı esnaf ve vatandaşla selamlaştı, taleplerini ve görüşlerini dinledi. Uygur, taleplerin ilgili makamlara iletilip son alınması noktasında girişimlerde bulundu.

“Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin gelişigüzel devir yanındayız”

Bandırma Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde el oyunları, atletizm ve gündeş pentatlon çalışmaları fail çocukları ve gençleri mülakat eden Mebus Uygur, sporcularla ati planları, çalışmaları ile ait bir tane bir tane kardeş kardeş etti.

İvrindi’de karı çalışanların çoğunlukta olduğu çuval fabrikasını ve antipatik çekicilik deposuna ziyarette kâin Mebus Uygur, kadınlarla dostça edip kolaylıklar diledi. Uygur, “Kadınlar halk attıkları gelişigüzel aha kudretli olacak güce sahabe. Yaptıkları seçme işte muvaffakiyetli olan, hem familya ekonomisine hem dahi ülke ekonomisine yardım sağlayıcı kadınlarımızı kutlama ediyor, kolaylıklar diliyorum” dedi.

Akçal Mahallesi’nde çilek tarlasında çilek toplayan Saylav Uygur, “Balıkesir’imizin değme köşesinde ayrı aynı ahraz, ayrı tıpkı haz var” dedi, bu eşsiz lezzetleri işitmek isteyenleri Balıkesir’e davet etti.

İlçe ziyaretleri sonrası izah yapan Saylav Uygur şunları söyledi:

“Gittiğimiz bilcümle ilçelerde bizleri muhabbetle karşılayan, bağrına basan hemşehrilerimize çok teşekkürname ediyorum. Hep ilçelerimizde hemşehrilerimizle tıpkı araya geliyoruz, bap konu geziyoruz çözme düşünce soruyoruz. Talepleri varsa alıyor, hal bulmak için ilgili makamlarla görüşüyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki YANLIŞSIZ Fırka’miz 21 yaşında. Gittiğimiz seçme yerde 21 yıldır neler yaptığımızı, şehrimizi, ülkemizi ne noktadan nereye getirdiğimizi anlatıyoruz. Hemşehrilerimiz bile ülkemizin hangi kadar ileriye gittiğinin farkında filhakika. Bunu bile bizlere gösterdikleri sargı ve alakayla anlatıyorlar. Bizler bile önceki günkü aşkla çalışmaya bitmeme ediyoruz. Hedefimiz 2023… Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 21 yılın tecrübesi, 21 yaşın enerjisiyle evvel günkü aşkla ve heyecanla hemşehrilerimizle, milletimizle, halk ele gönül gönüle hedeflerimize yürüyoruz. Bu süreçte özveriyle çalışan bilcümle kaymakamlık teşkilatlarımıza antrparantez teşekkürname ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” – BALIKESİR

Share: