Serada camit bedeni mevcut çiftçi beyninde kitap bırakmış!

Çameli ilçesinin Bıçakçı Mahallesi’nde meydana gelen olayda; 19 Ilkgüz 2022 Pazartesi günü evinden ayrılan 62 yaşındaki İsmail Ceylan, kontrol çalışmalarının 11’inci gününde evine 400 metre uzaklıkta kâin ve birkaç ay öncesine kadar işçi yerine çalıştığı domates serasında ölü adına bulundu. Denizli İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT dedektifleri, arkasında “Eğer ölürsem, ölümümden yazdığım adlar sorumludur” şeklinde tıpkı denli bırakan Ceylan’ın suratsız ölümüyle ilişkin kendisine titiz tıpkısı faaliyet başlattı.

DÖVÜLEREK ÖLDÜRÜLMÜŞ

JASAT dedektifleri, anket çerçevesinde daha ilk 2 el gözaltına alınan ve olayda hayatını kaybeden İsmail Ahu’ın evine akıbet 2-3 aydır gelip gittiği belirlenen Serkan B . ile ilişik bakir tıpkısı bilgiye ulaştı. Aralarındaki matlup verecek meselesi yüzünden İsmail Ahu’ı zedelenmek eden Serkan B’nin, Ahu’ı seraya mestur ölüme ayrılma ettiği ortaya imdi. İlçedeki aynı gazinoda eğlenmekte olan Serkan B., cingöz ekiplerini karşısında görünce yakalanmamak amacıyla eğin kapıdan kaçmaya çalıştı. JASAT dedektifleri yoluyla kıskıvrak yakalanan Serkan B., atıf edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“KEŞKE DÜNYAYA GELMEZ OLAYDIM”

Arkasında ölümünden mesul tuttuğu kişilerin isminin vadi aldığı kademe bırakan İsmail Ceylan’ın ölmeden evvel kaleme aldığı serencam mektubu ortaya çıktı. Kendisini zedelenmek yazar ölüme terk fail Serkan B.’nin yanında maruz kaldığını sav ettiği tıpkısı şantaj olayından bile kortej eden Ahu’ın mektubunda şu ifadeler yer aldı: “Dünyaya yoğurt kasesi yıkarken çıka geldim. Bari gelmez olaydım. 4,5 yaşımda üzerime sakıt tıpkısı lamba ile herkese kötülük verdim. Annem destek yedi, ablalarım sürgü yedi. Allah’ım Müslümana zarar vermeyi yasak kıldım. Ego elimden gelmeyerek yapmış olduğum bu hatadan selamete çıkmam ancak ve ancak senin yardımınla. en son apartında kaldığım turizmci birlikte yatak odasına kamera koymuş. Çık işin içinden çıkabilirsen. Rabbim sen darda kalanın imdadına yetişirsin. Beni böyle insanların elinde bırakma. Beni ayıplarımla rezil etmek istiyor bu muhannet. Sen bu insanı hem bu dünyada hem dahi gayrı dünyada tamlık insanların içre pespaye eyle. Evimi sattıran Hamza Ş. ve oğlu Yaşamış canıma kast etti. Ruhi’nin verdiği engel fizanı bulur. Bu kadar hadiseden sonra ailem bile beni boydak bıraktı. Evlatlarım beni ayrılma etti. Serkan B.”

Share: