Serencam an veri: DSO Adayı Konyalıoğlu; “Denizli kazanmadıktan sonradan bizlerin kazanması ayrımsız meal tabir etmiyor”

Denizli Uran Odası (DSO) Başkan Adayı Okan Konyalıoğlu, ferda yapılacak seçimde düşünce kullanacak sanayicilere, “Denizli kazanmadıktan bilahare bizlerin kazanması aynı medlul rapor etmiyor” diye niteleyerek seslendi.

Seçimler öncesi tıpkı açıklama işleyen Konyalıoğlu, “Biliyorsunuz yarın, endüstri odamız alt kurul üyelerini yakalamak için sandık başına gidecek. Komisyon üyelerimiz meclis üyelerini, sedir üyelerimiz ise endüstri odası yönetimini seçecek. Bu seçimlerde komitelere karşılaşılmak ‘kazanmak, seçilmemek ise ‘kaybetmek’ anlamına gelmiyor. Çünkü Denizli kazanmadıktan sonra bizlerin kazanması aynı mazmun rapor etmiyor. Intihap öncesi çalışmalar erte sona erecek, fakat hamur savaş yarından sonradan başlayacak. Seçimlerde namzet olacak arkadaşlarımın savaş gücü ‘neden’ sorusuna verecekleri cevapta gizli. Bizim nedenimiz Denizli ve Türkiye. Bu yüzden aday olacak arkadaşlarıma haykırmak istiyorum; ‘Sektörünüzdeki sanayicilerin sorunlarını giderek izleme edecek ve çözüme ulaştıracak azim ve gayrete eğilimli olduğunuzu ve bu sorunların çözümü amacıyla kesintisiz çalışacağınızı bilerek Meclis’e gelin’ Fikir verecek arkadaşlarıma de naçizane haykırmak istiyorum, ‘Ne pahasına olursa olsun benim oy verdiğim dirilik Meclis’e girsin’ diyerek sandık başına lütfen gitmeyin. Sizden ricam yarınki seçimleri tıpkı kişinin evet bile tıpkısı grubun kazanacağı seçimler adına bile görmeyin. Denizli’nin kazanacağı seçimler kendisine görmenizi istirham ediyorum. Bu nedenle Denizli’mizi önceliğine alarak çalışacağına inandığınız, ilimizi daha ileriye taşıyabilecek insanları o meclise gönderin” dedi.

Denizli’nin potansiyelini harekete kılmak istediklerinin altını çizen Konyalıoğlu, şöyle konuştu:

“Bizler ilimize, ülkemize elan aşkın ayar tasarlamak ve değme alanda arsıulusal rakiplik gücüne yetik ihata ve gelişim modellerimizle ilimizi bellik değeri olan ayrımsız çekim merkezi haline haberdar etmek istiyoruz. Ego ve ekibim bu sıklet bilincimiz, tecrübemiz ve enerjimizle Cumhuriyetimizin 100. yılında ve sonrasında ilimizin sanayisini ve kentimizin bellik değerini yine bilcümle alay malay elan da tebcil etmek için bu göreve hazırız. Tığ, sanayicinin sesi ve lokomotifi olmak, Denizli’mizi geçmiş 5 uran şehri arasına sokabilmek amacıyla geliyoruz. Henüz iyicene ayrımsız Denizli, Başka Arınmış Milli Hasıla (GSMH) büyüklüğü ile gelişigüzel adam başına düşen milli sağlık seviyesiyle birlikte elan bolluk aynı Denizli, ülkenin yetişkin endüstri merkezlerinden olacak aynı Denizli, birçok farklı sektörde dünya markası ayrımsız Denizli için şehrimizin potansiyelini hayata geçirebilecek üstünlük ve projelerle duraklamadan çalışacağımızın sözünü veriyorum” – DENİZLİ

Share: