Sivas Tecim Borsası başbuğ adayı Karakaya, seçim öncesi açıklama yaptı

Sivas Tecim Borsası başbuğ adaylarından Hayrullah Karakaya, üyeleriyle bütünleşerek tarım ve hayvancılıkta kentin henüz ileriye gitmesini istediklerini belirtti.

Sivas Tecim Borsasından yapılan açıklamaya göre, “Tarım ve hayvancılıkta yaşayan aynı Sivas” sloganı ile başkanlığa adaylığını açıklayan Karakaya, seçimlere aynı zaman kaldığını hatırlatarak, üyelerin kendilerini kimin olta etmesini istiyorsa o doğrultuda oylarını kullanacağını belirtti.

Tek dertlerinin üyeleriyle bütünleşerek tarım ve hayvancılıkta şehrin elan ileriye gitmesi olduğunu kaydeden Karakaya, “Sloganımızda kullandığımız ‘Tarım ve hayvancılıkta canlı tıpkı Sivas’ ifadesi dahi bunun en net göstergesidir. Derdimiz, şehrimizi ve üyelerimizi adalet ettiği yere taşımaktır. Kuma beyin ve yenilikçi bakım anlayışıyla yola çıktık. Üyelerimiz en akıllıca kararı verecektir. Şehrimize ve üyelerimize aldatıcı olsun. Demokratik aynı intihap olmasını, şehre kâr sağlayacak kadroların göreve gelmesini arzu ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: