Sonuç zaman haberleri… Payitaht EDAŞ, yılın önceki yarısında Çankırı ve Kırıkkale’de yatırımlarını tamamladı

Başkent Ruh Dağıtım YEMEK (EDAŞ), Çankırı ve Kırıkkale’de yılın ilk yarısında bakım, restorasyon ve yatırım çalışmalarını tamamladı.

Şirketten yapılan açıklamaya bakarak, Başşehir EDAŞ yılın geçmiş yarısında koyduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Çankırı’birlikte hizmet verdiği kaymakamlık ve köylerde bulunan 994 tenvir armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 31 pano ile 31 transformatör ve 2 dağıtım merkezini da aracısız geçirdi. Ayrıca kentte 27 kilometrelik hattın bakımı birlikte tamamlandı.

Toplam 5 kilometrelik kullanılmamış kablo döşeyen Hükûmet Merkezi EDAŞ ekipleri, kentte 121 eskimemiş ışıklandırma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca bakir 5 ruh panosu ve 4 dönüştürücü merkezi montajı dahi tamamlandı.

Kırıkkale’nin Eşkal, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Karakeçili, Yahşihan Sapan, Kötü ve Sulakyurt ilçelerinde 10 bin 676 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 11 pano ile 11 trafo ve 2 sayı dağıtım merkezini de vasıtasız geçirdi. Antrparantez kentte 1.914 kilometrelik hattın bakımı tamamlandı.

Kırıkkale’üstelik mecmu 35 kilometrelik yıpranmamış kablo döşeyen ekipler, kentte 424 eskimemiş tenvir armatürünün montajını dahi tamamladı. Ayrıca yeni 2 neşelilik panosu ve 2 trafo merkezi montajı birlikte tamamlandı.???????

Share: