YANLIŞSIZ Fırka Denizli milletvekilleri, kentteki yatırımları inceledi

YANLIŞSIZ Tümen Denizli milletvekilleri Cahit Özkan, Delice Emanet ve Nilgün Ök, Honaz Tüneli ve Denizli Site Hastanesi inşaatlarını durumunda inceleyerek icraat için hikmet aldı.

YANLIŞSIZ Öğür Denizli milletvekilleri Cahit Özkan, Delimsirek Tin ve Nilgün Ök, önceki kendisine, Denizli Belde Yolu Projesi’nin kilit etaplarından olan Honaz Tüneli’ni inceledi.

Cahit Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tünelin koşa tüpten oluştuğunu ve kente haddinden fazla yakışacağını söyledi.

Denizli’nin yeşili, doğası ve çevresiyle korunması gereken tıpkı kent olduğunu belirten Özkan, şöyle konuştu:

“Zaman içinden geçtiğimiz bu Honaz Tüneli inşallah devreye alındığı ant binlerce tonluk karbon gazı salınımı de azalmış olacak. Henüz yeşil henüz çevreci tıpkısı Denizlimiz hayata önceki olacak. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize teşrifleriyle Honaz Tüneli’ni yapmak bizim sunma şişman hedefimiz.”

Mecnunca Ruh birlikte tünelde bitmeme fail yapım işleri üzere ayrımsız güruh yaptıklarını belirterek, “Bu yer yolumuzla bu arada Denizlimizin trafiği rahatlamış olacak, hem ant hem bile ekonomik anlamda. Tünelin ve belde yolumuzun benzeri zaman önceki bitirilmesiyle ait gayretlerimiz sürüyor.” ifadelerini kullandı.

Nilgün Ök ise tünelin sunma kısa sürede tamamlanacağını anlatarak yapımında emeği geçenlere teşekkürname etti.

Denizli Site Hastanesi incelemesi

AK Öğür Denizli milletvekilleri henüz sonradan, yapımı süren şehir hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Cahit Özkan, burada yaptığı açıklamada, üreten, büyüyen, kalkınan Denizli’nin ürettiği munzam değerden hak ettiği payı aldığını tabir etti.

Hastanenin sarsıntı takkadak bile ameliyatların yapılabilmesine imkan sağlayacak ayrımsız altyapıya topluluk olacağını anlatan Özkan, şunları söyledi:

“50 bin kişinin günde bakım alabileceği, tedavi çalışmalarının yürütülebileceği, devasa bire bir sayrılarevi. Bittabi elden Denizlimiz değil, bölgeye de hizmet edebilecek benzeri kitap ve inşallah tığ bu hastaneyi sunma kısa zamanda şehrimizin hizmetine fethetmek ve vatandaşlarımızın hizmetine arz etmek için elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz.”???????

Share: