YANLIŞSIZ Parti’li Muharrir: Ulus, sandığa giderken katiyetle muhasebe yapar

AK PARTİ Umumi Başbuğ Yardımcısı Hayati Yazar, “Zinhar endişeli olmayın. Bu budun doğru yapar. Maltalık pahalılığı adamın imkanlarını aşıyorsa eleştirecek amma bu kavim; kimin vizyoner olduğunu, kimin hareket göreceğini, kimin dava çözeceğini sandığa giderken kesinkes muhasebesini yapar. O muhasebeye güvenelim” dedi.

SELIM Tümen Umumi Komutan Yardımcısı ve Rize Saylav Hayati Yazar, partisinin Rize Hat İlçe Başkanlığı 97’nci Meşveret Meclisi Toplantısı’na katıldı. İsmail Kahraman Hars Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan DOĞRU Tümen’li Edip, ‘6’lı masa’nın kendileriyle yarışa çıktığını belirterek, “6’lı masa, 6,5’lu masa namına nitelenen kesimin referansı hangi? Dile getirdiğiniz sorunları çözümleme bağlamında hangi söylüyorsunuz, elinizde somut aynı proje var mı? İktidara gelmek ümidi sıfır birey, harabati edercesine mübarek keseden savurur. Hep borçları sileceğini, borçlu yurttaş bırakmayacağını söyleyebilir. Bu iktidara hulul ümidi olmayanın hesapsızca söylemidir. İktidara dilemek; mesul davranmayı gerektirir, mantık olmayı gerektirir. ‘Nedir projeniz’ dediğim antlaşma ne söylüyorlar? ‘Geliyor gelmekte olan’. Dam üzerinde alacakarga vur beline kazmayı” diyerek konuştu.

Sorumluluklarının fazla olduğunu kaydeden AK Parti’li Yazıcı, “Zinhar endişeli olmayın. Bu millet makul yapar. Hayat pahalılığı adamın imkanlarını aşıyorsa eleştirecek amma bu budun; kimin vizyoner olduğunu, kimin hareket göreceğini, kimin sorun çözeceğini sandığa giderken banko muhasebesini yapar. O muhasebeye güvenelim. Türkiye’nin 2023’teki bu cesim seçimi, cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılının serencam seçimi. Cumhuriyet, bu milletin genişlik kıymetli kazanımıdır. Halas Savaşı, tarihe esbak dünyada sunma nazik başarıdır. Onu takiben cumhuriyet, en kıymetli kazanımıdır. Cumhuriyet, hepimizin. 100’üncü yılın son seçimi, yıpranmamış yüzyılın üstelik geçmiş seçimi. Tarihî itibarıyla de bu kadar düşündürücü, cesim benzeri seçime akıllıca gidiyoruz” dedi.Share: