Yolda yürürken Ankara havası çaldığını duyan Aleyna Tilki, çiftetelli oynadı! Asıl Havva Öztel şaşkınlığını gizleyemedi

Canlı yaşta başladığı çalgı kariyerinde sık sık adından kortej ettiren Aleyna Tilki, şarkılarının yanında günlük yaşantısıyla üstelik sık sık gündeme geliyor. Sonuç zamanlarda verdiği cüretkar pozlarla konuşulan Tilki, geçmiş akşam ezanı annesi ve kız kardeşiyle yolda yürürken duyduğu müziğe tepkisiz kalamadı.

SOKAK ORTASINDA ÇİFTETELLİ OYNADILAR

Yoğun hareket temposundan arta mütezayit zamanda ailesiyle koridor nâkil Aleyna Tilki, yolda yürürken Ankara oyun havası çaldığını duyunca kardeşi Ayça Tilki ile çiftetelli oynadı. Çikmaz ortasında çılgınlar kadar dans eden kızlarını kayda alarak Instagram hesabından yayınlayan temel Havva Öztel ise “Ego ne yaşıyorum?” notunu yazdı.

PAYLAŞIMINDAN DOLAYI KONSERİ İPTAL EDİLDİ

Sosyal medya hesabından “LGBTİ pozitif karşıtı reviş ne ya? Toplumda yarattığınız ayrımcılığın tıpkısı karması bulunmayan mu zannediyorsunuz? Ruh ve cinsel dünyalarımızın ihtarname edilmesi doğaya hilaf! Zihniyetler çokça azgın” paylaşımında kâin Aleyna Tilki’nin Çorum’daki konseri Osmancık Belediyesi yoluyla tağyir edildi. Twitter hesabından yaptığı paylaşımla tahrip kararına reaksiyon gösteren Tilki, “Ayrımcılığı hücre almış tıpkısı zihniyetinyürüyüş sesleri benim duymazdan gelebileceğim aynı özdek değil. Alelhusus üstelik laf neymiş ‘ahlak’ olup, çoğumuzun yaşadığı psikolojik ve bedenî istismarlar üzere on paralık yürünmemişken. Cadı avı dönemine döndük. Ama hususi güçlerim var, yaksanız bile ölmem” dedi.Share: