Balıkesir haberi! İl Zat Müdürleri Ayvalık’ta eğitim bilimi seminerine katıldı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesi, İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü aracılığıyla düzenlenen hizmet içi terbiye seminerine ocak sahipliği yaptı.

İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, seminerin açılışında yaptığı konuşmada, “İl Şahıs ve Yurttaşlık Müdürleri Bakım İçi Terbiye Semineri açım programına katıldık. Eğitimin nadir müdürlerimiz amacıyla yarayışlı olmasını diliyorum. Kurumların akın göstermesi, teknolojik inkılap kadar yöneticilerinin donanımlı ve vizyoner olmasını dahi gerektirir” dedi.

Vali Hasan Şıldak dahi, programın Balıkesir’de yapılmasından memnuniyet duyduğunu anlatım ederek, seminerin kudretli geçmesi temennisinde bulundu.

İçişleri Vekil Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil’in katılımıyla Ayvalık Vilayetler Evi Oteli’nde gerçekleştirilen seminerin açılışına Ilbay Hasan Şıldak, Can ve Yurttaşlık İşleri Umumi Müdürü Şefik Aygöl, Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman, İl Inanma Müdürü Hasan Onar, İl Kurnaz Komutanı Bitirmiş Kıdemli Albay Mehabetli Felek ve İl Kişi ve Vatandaşlık İşleri Müdürleri katıldı. – BALIKESİR

Share: