Başbuğ Altınsoy: “2071 hedeflerine bilcümle alay malay yankılanmak için, durmak yok yola devam”

DOĞRU Parti’nin 20 yıldır, millete efendi olan değil, hizmetkarı olan benzeri parti olduğunu vurgulayan DÜRÜST Öğür Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “DÜRÜST Fırka’nin iktidara gelişinin yıl dönümünde ‘nice 20. yıllara’ duasıyla 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine bütün gelişigüzel yayılmak amacıyla, durmak yok, yola devam” dedi.

DÜRÜST Öğür’nin kuruluşunun 20. yıl dönümü nedeniyle tıpkı nabız yayımlayan İl Başkanı Altınsoy, ” Türkiye’nin potansiyelini fark edemeyen ve hal üretemeyen siyaset anlayışına, koalisyon hükûmeti dönemlerine, istikrarsızlığa, hesaplı krizlere, güvensizliğe serencam veren 3 Teşrinisani 2002 tarihi, Türkiye ve milletimiz amacıyla kullanılmamış bir dönemin başlangıcı, ayrımsız dönüm noktası olmuştur. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Her öz Türkiye için’ ve ‘Bundan sonra hiçbir özdek eskisi gibi olmayacak’ diye başlattığı nüfuz yürüyüşümüz bugün 20. yılına ulaşmıştır. DÜRÜST Öğür, Türkiye siyasetinde ezberleri bozan milletin egemenliği üzerindeki bilcümle vesayeti kaldıran, devleti toplumdan ayıran siyasi tarihi silmiş, milleti yaşat ki mehabet yaşa anlayışı ile kaderi Türkiye’nin ve Türk milletinin kaderi ile bütünleşmiştir” dedi.

DOĞRU Parti iktidarında ülkede şişman işlemler başarıldığını kaydeden Altınsoy, “AK Partimizin iktidara gelişi ile birlikte Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yerli otomobil TOGG’dan, defans sanayiine, bilişimden sağlığa, eğitimden ulaşıma, şişko konuttan enerjiye, tarımdan sosyal yardımlarda ve iş hayatında Türkiye’mize çağ atlatarak ülkemizi modern medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmayı başardık. Biz kaderi Türkiye’nin kaderi ile bütünleşmiş ayrımsız partiyiz. Türkiye varsa tığ varız, Türkiye güçlüyse tığ güçlüyüz. Türkiye, zaman ulaştığı münezzeh güvenle, bölgesinde ve dünyada saraka sahibi bir mevki konumuna gelmiştir. Zaman Türkiye, 10 sene evvel sahne bile edemediğimiz şeyleri bir bir gerçekleştirirken, bölgesinde ve dünyada hezel sahibi bir talih haline geldiyse bunu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a borçludur. İlerleyişimiz esnasında, tabiatıyla muhtelif engellerle karşılaştık. Ülkemizin menfaatleri amacıyla ne zaman girişim atacak olsak karşımızda emperyalist güçleri ve onların Türkiye’deki sağgörüsüz maşalarını gördük. Haddinden Fazla şükür aziz milletimizden aldığımız güçle, Liderimiz, Umumi Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı ve cesaretli duruşu ile bunları hepyek aştık” diye niteleyerek konuştu.

DOĞRU Öğür’nin 2023 hedeflerine kararlılıkla yürüdüğünü kaydeden İl Başkanı Altınsoy, “Iri ve Güçlü Türkiye’nin inşası amacıyla çıktığımız yolculuğumuza başlarken verdiğimiz bayram gereği ulaştığımız hiçbir erek bizim için finiş noktası değildir. Çünkü şurası çokça bereketli biliyoruz ki Türkiye; hedeflerinden çokça henüz şişman tıpkı ülkedir. Zamanında hayal dahi edilemeyen projeler, Umumi Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlılığıyla hayata geçmiştir. İnşallah devrim niteliği taşıyacak, ülkemizi, partimizi 2023 ve 2024 hedeflerimize ulaştıracak nice projelerimizi bir azim ve kararlılıkla hayata geçireceğiz ve DOĞRU Fırka namına geçmiş günkü aşkımızla, heyecanımızla ve milletimize olan sevdamızla inandığımız yolda yürümeye inşallah devam edeceğiz. Bu kalp ve düşüncelerle; 3 Teşrinisani 2002’de milletimizin teveccühü ile iktidara gelişimizin 20. yılını kutluyor, Büyük ve Diri Türkiye’nin inşası üzere inandığı yolda Umumi Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizi karanlıklardan entelektüel yarınlara taşıyan, başarıdan başarıya koşturan partimizin kül değerli mensuplarını kutluyor, şu anda hayatta sıfır organizasyon mensuplarımızı rahmetle anıyor, ‘Türkiye üzere Büzük ve İstikrar’ sloganı ile yürümeye bitmeme edecek tüm ülkü arkadaşlarımızı nazikâne, dostlukla, muhabbetle selamlıyorum” şeklinde konuştu. – AKSARAY

Share: